Jak najít tiskárny v systému Windows v počítači

Autor: Dan Gookin

kolik stojí viagra

Různé tiskárny, které jsou k dispozici pro váš počítač, najdete v systému Windows na centrálním místě. Windows 10 nabízí v aplikaci Nastavení část Tiskárny a skenery, ale lepší zobrazení poskytuje okno Zařízení a tiskárny.Tiskárny v okně Zařízení a tiskárny.Tiskárny v okně Zařízení a tiskárny.

Chcete-li navštívit okno Zařízení a tiskárny, postupujte podle těchto kroků:  1. Vyvolejte ovládací panel.

    Ve Windows 10 stiskněte klávesovou zkratku Win + X a v super tajné nabídce vyberte Ovládací panely. Ve Windows 7 vyberte z nabídky Start Ovládací panely.  2. Klikněte na odkaz Zobrazit zařízení a tiskárny, který se nachází pod nadpisem Hardware a zvuk.

Ikony zobrazené v okně Zařízení a tiskárny představují různé věci připojené k vašemu počítači, včetně monitoru, klávesnice, externího úložiště atd. Najdete kategorii Tiskárny, ve které jsou uvedeny všechny dostupné tiskárny, včetně síťových tiskáren.

co je levofloxacin 500 mg

Jedna tiskárna v seznamu je známá jako výchozí tiskárna, která je označena zeleným zatržítkem. Výchozí tiskárna je identifikována jako primární tiskárna vašeho počítače. Výchozí tiskárna je praktická, zvláště když má váš počítač více tiskáren a nechcete ztrácet čas výběrem jedné při každém tisku.