Jak získat efekty na Snapchatu

Ashley Watters, Abshier House

bílá pilulka s av

Snapchat je zábavná aplikace pro sociální média, která se primárně používá ke sdílení fotografií. Snapchat je oblíbený u efektů, které můžete použít na obrázky, a je skvělým způsobem, jak s obrázky manipulovat šílenými efekty.

Jak získat efekty na SnapchatuSnapchat je k dispozici pro ios a Android .

Tady je několik způsobů, jak můžete použít efekty na vaše fotografie pomocí Snapchatu:

 • Objektivy můžete použít k přidání efektů (například tváře psa)
 • Filtry vám umožní přidat k fotografiím barevné odstíny a vyzdobit obrázky přizpůsobeným pozadím
 • K obrázkům můžete přidat text, samolepky a emodži

Nejste si jisti, co to znamená? Podívejte se zde na nějaké Snapchat lingo.

Spusťte Snapchat a můžeme začít.

Jak používat objektivy Snapchat

Pokud máte přátele, kteří používají Snapchat, pravděpodobně jste viděli známou tvář proměněnou v rozkošného psa. Je zábavné proměnit se v přátelské štěně s hravým jazykem a rozkošnými ušima. Toho dosáhnete pomocí objektivů Snapchat.

Při používání objektivů postupujte takto:

 1. Přepněte fotoaparát do režimu selfie.
 2. Pořiďte obrázek. Počkejte, až se na vaší tváři objeví bílé mapování.
 3. Po rozpoznání procházejte kruhovými ikonami dole.
 4. Vyberte si preferovaný objektiv.
 5. Postupujte podle uvedených pokynů. Některé objektivy vás nabádají k tomu, abyste zvedli obočí. Pokud tak učiníte, obvykle přidáte efekt, který je součástí konkrétního objektivu.

Objektivy Snapchat

Snapchat neustále přepíná své objektivy. Nebuďte překvapeni, když uvidíte, že nové čočky přicházejí a odcházejí pravidelně.

Jak používat filtry Snapchat

Snapchat také nabízí filtry pro vaše fotografie. Tito překryjí vaše fotografie odstíny a jinými slovy. Mnoho možností využívá umístění vašeho telefonu k nabízení geograficky vhodných pozadí. Zde je příklad z Indianapolisu.

název a použití léku

Chcete-li použít filtry Snapchat, postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

vedlejší účinky meloxikamu
 1. Pořiďte snímek pomocí kteréhokoli z fotoaparátů.
 2. Přejeďte prstem doleva nebo doprava přes možnosti filtru.
 3. Vyberte preferovaný filtr.
 4. Pokud chcete fotografii uložit, vyberte ikonu Uložit ikona z levého dolního rohu.

Snapchat filtry

Jak přidat text, samolepky a emodži v Snapchatu

Zábava Snapchatu přichází se schopností upravovat vaše fotografie tak, aby odpovídaly vaší osobnosti. To by nebylo úplné bez možnosti přidávat text, nálepky a emodži. To provedete pomocí ikon na pravé straně obrazovky.

Efekty Snapchat

Pořiďte snímek jedním z fotoaparátů v telefonu. Na pravé straně se zobrazí sloupec možností. V tomto sloupci můžete k fotografiím přidat efekty. Zde jsou vaše možnosti:

 • Vyberte ikonu T v pravém horním rohu a zadejte text: Napište text a vyberte Hotovo po dokončení.
 • Klepnutím na tužku můžete na obrázek napsat: Díky tomu můžete prstem přidávat kresby ručně přes horní část fotografie. Upravte barvu na paletě barev nebo přidejte nálepku výběrem srdce ve spodní části palety.
 • Klepnutím na tlačítko samolepek přidáte samolepky: To vám dává širokou škálu emodži a další grafiky, které můžete přidat do svého obrázku. Vyberte si z možností.
 • Pomocí ikony Nůžky můžete z obrázků na fotografii vytvořit nálepky: Klepněte na nůžky. Potom prstem obklopte obrázek, který chcete duplikovat. Snapchat vytvoří duplikát nálepky a podle potřeby můžete na své fotografii přemístit.
 • Ikona Paperclip vám umožní připojit web k vašemu Snap: Zadejte adresu URL a vyberte svůj web. Příjemce Snapu se ve spodní části zobrazí šipka. Pokud je tato možnost vybrána, zobrazí se příjemci připojený web.
 • Zvolte ikonu Budík a určete, jak dlouho mohou vaši přátelé vidět vaše snímky: Vyberte si mezi jednou a deseti sekundami nebo symbolem nekonečna.

Snapchat vždy upgraduje a přidává funkce. Mějte oči otevřené a hledejte nové zábavné způsoby, jak si přizpůsobit své fotografie.

Zde se dozvíte více o jak používat Snapchat .