Jak nainstalovat software FlipShare do počítače

Autor: Joe Hutsko, Drew Davidson

Když připojíte kameru Flip k počítači poprvé, automaticky se spustí předinstalovaný instalační program FlipShare a zobrazí výzvu k instalaci programu FlipShare. O několik kliknutí později a tady!, jste nainstalovali FlipShare do počítače.Zajímá vás, zda je instalační program FlipShare předinstalovaný ve vašem Flipu nejnovější a nejlepší verzí známou pro muže, ženy a děti? Nemějte strach: Když spustíte FlipShare, automaticky kontroluje aktualizace. Pokud je k dispozici novější verze, zobrazí se výzva s dotazem, zda chcete program FlipShare aktualizovat na nejnovější verzi.Nejnovější verzi programu FlipShare si můžete také kdykoli stáhnout z webu společnosti. V počítači Mac nebo Windows přejděte na stránku http://www.theflip.com/support a poté přejděte k Kroku 3 v následující sadě kroků.

Chcete-li spustit instalační program FlipShare, který je předinstalován ve vaší videokameře Flip, postupujte takto:bílá pilulka teva 2210
 1. Připojte videokameru Flip k jednomu z nepoužívaných portů USB počítače.

  Pokud používáte počítač se systémem Windows, zobrazí se dialogové okno Automatické přehrávání, jak je uvedeno níže. Pokud používáte Mac, zobrazí se okno Finder.

  Dialogové okno Automatické přehrávání systému Windows, které se zobrazí, když uživatelé připojí videokameru Flip k počítači.  trazodon hcl 50 mg

  Pokud nevidíte dialogové okno Automatické přehrávání systému Windows, možnosti automatického přehrávání vašeho počítače pravděpodobně nenastavují způsob, jakým by se měly řídit, spolu s kroky v této knize. Chcete-li obnovit nastavení automatického přehrávání systému Windows,

  1. Přejděte na Start → Ovládací panely → Automatické přehrávání.

  2. Přejděte do dolní části okna Ovládací panel automatického přehrávání.

  3. Klikněte na tlačítko Obnovit všechna výchozí nastavení.

 2. Kliknutím na Otevřít složku zobrazíte soubory (Windows) nebo přejdete na další krok, pokud používáte Mac.

 3. Poklepejte na ikonu Setup FlipShare (Windows; pokračujte krokem 4) nebo na ikonu Start FlipShare installer (Mac, přejděte na krok 5).

  Zobrazí se dialogové okno Řízení uživatelských účtů (Windows).

 4. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

  Zobrazí se úvodní obrazovka FlipShare a poté se zobrazí dialogové okno Licenční smlouva s uživatelem.

  terbinafin hcl 250 mg tablety
 5. Kliknutím na tlačítko Souhlasím přijměte licenční smlouvu s uživatelem FlipShare.

  Ukazatel průběhu nastavení FlipShare se objeví v dolní části úvodní obrazovky FlipShare, zatímco instalační program postupuje, jak je uvedeno níže.

  FlipShare slpash obrazovka, která se objeví během procesu instalace.

  Po dokončení instalace se zobrazí zpráva s informací, že k dokončení instalace musíte restartovat počítač (Windows). Uživatelé počítačů Mac mohou pokračovat ke kroku 7.

 6. Kliknutím na tlačítko Konec (Windows) zavřete dialogové okno.

 7. Pokud se zobrazí výzva k restartování počítače k ​​dokončení instalace, ukončete všechny ostatní spuštěné programy a restartujte počítač.

  Pokud jste nahrávali video pomocí Flipu ještě před instalací FlipShare, může se FlipShare automaticky spustit po restartování počítače.

  chlorid draselný 10 meq

Bez ohledu na to, kterou metodu (předinstalovanou nebo staženou) zvolíte nebo jakou verzi instalačního programu FlipShare spustíte (Mac nebo Windows), požadovaný výsledek zůstane stejný: získání této záležitosti instalace programu FlipShare na pevný disk vašeho počítače z způsobem, takže se nyní můžete soustředit na kreativnější úsilí.