Jak nainstalovat regálový systém

Pokud potřebujete více úložného prostoru nebo jen chcete na zeď zobrazit umělecká díla nebo kolekci hodin, můžete si postavit police. Policový systém se skládá ze tří základních komponentů: police, standardy (dlouhé svislé štěrbinové lišty připevněné ke zdi) a konzoly, které zapadají do drážek po celé délce standardů. Protože police sedí na těchto konzolách, můžete upravit výšku polic pro různé konfigurace.

image0.jpgNež investujete do regálového systému, zvažte tyto nákupní tipy: • Proveďte předběžnou expedici nákupu / učení, vyberte regálový systém a vyzvedněte si plánovací brožuru se standardními a konzolovými specifikacemi systému.

 • Rozhodněte se, kolik polic chcete a jak je chcete uspořádat. Vytvořte náčrt stěny a všimněte si umístění stěnových čepů, abyste mohli plánovat návrh. • Vyberte standardní velikost a hloubku police a styl, aby se vešly do položek, které plánujete uložit a zobrazit. Naplánujte rozmístění standardů asi 32 palců od sebe a umožněte maximální převis jedné šestiny délky police.

 • Pokud musíte polici připevnit k duté stěně, zvolte montážní kotvy podle jejich únosnosti. Nebojte se požádat o pomoc!

 • Přečtěte si pokyny na obalu a všimněte si, kolik sloupků a držáků a jaká šířka a délka polic jsou zahrnuty. Většina systémů má držáky pro nejméně dvě šířky regálů, takže se ujistěte, že kupujete správné velikosti. Některé systémy zahrnují montážní hardware; někteří ne. Neopouštějte obchod bez všeho, co potřebujete.Při instalaci systému policových komponent se standardy a závorkami postupujte takto:

 1. Pomocí vyhledávače hřebů vyhledejte hřeby na zdi; obvykle jsou umístěny 16 palců od sebe. (Některé jsou od sebe vzdálené 24 palců.)

  Naplánujte instalaci každé normy na střed čepu. Na všech nástěnných cvočcích v blízkosti místa, kde plánujete instalaci regálu, udělejte světlé značky tužkou. (Možná budete muset trochu upravit přesné umístění, aby byly standardy připevněny k čepům.)

  dávkování acykloviru pro opary

  Nejmodernějším způsobem, jak najít nástěnný čep, je zkontrolovat zásuvky ve zdi a v případě potřeby odstranit krycí desku. Na jedné nebo druhé straně je vždy čep. Nebo odstraňte stínítko z lampy a nastavte lampu s holou žárovkou asi stopu od stěny, abyste zvýraznili umístění upevňovacích prvků. Nebo si slezte na ruce a kolena a podívejte se, kde má lišta základové desky nehty. Kdekoli uvidíte nehtovou hlavu, zvláště pokud se zdá, že jsou od sebe vzdálené 16 palců, je pravděpodobné, že je za ní hřeb.

 2. Na prvním standardu označte umístění otvoru pro horní šroub a vyvrtejte malý pilotní otvor skrz jeho horní otvor.

 3. Zašroubujte horní část normy, ale neutahujte ji úplně.

  Měli byste být schopni otočit standardní doleva a doprava.

 4. Pomocí úrovně tesaře narovnejte standard tak, aby byl olovnatý, a poté označte umístění dalšího montážního šroubu.

  image1.jpg

 5. Otočte držák na jednu stranu a poté vyvrtejte pilotní otvor pro upevňovací šroub.

 6. Přemístěte sloupek a namontujte upevňovací šroub.

 7. Najděte správnou pozici druhého standardu.

  Chcete-li umístit druhý standard, umístěte držák police do standardu visícího na zdi. Poté nainstalujte do stejné drážky druhého standardu další podpěrný držák police. Držte druhý standard přes další nástěnný čep a poté umístěte na konzoly úroveň (samostatně nebo na kus regálu) a posouvejte novou normu nahoru nebo dolů, dokud nebude police vodorovná.

 8. Označte umístění na stěně jednoho z upevňovacích šroubů pro druhou normu a nainstalujte ji stejně jako první.

 9. Opakujte se zbývajícími standardy.

 10. Namontujte podpěrné konzoly police do norem.

  Tyto závorky obvykle zapadají do slotů, které je drží na místě.

  antibiotika pro infekce dutin
 11. Namontujte police.