Jak se připojit k fantasy fotbalové veřejné nebo soukromé lize

Martin Lord

Když se rozhodnete hrát fantasy fotbal , můžete se připojit k veřejné nebo soukromé lize. Ke kterému typu se připojíte, závisí na vašich dovednostech a zkušenostech trenéra fantasy fotbalu a také na počtu přátel a rodiny, se kterými si chcete zahrát.

Jak se zapojit do veřejné ligy fantasy fotbalu

NA veřejná liga je otevřený každému, kdo se zaregistruje. V zásadě se kdokoli může zdarma zapojit do veřejné ligy, dokud nebudou vyčerpány všechny sloty týmových soupisek. Pokud se rozhodnete vstoupit do veřejné ligy na Yahoo!, začněte podle těchto kroků: 1. Jít do Yahoo! .

 2. Vyberte kartu Sport ze seznamu služeb Yahoo! poskytuje.

 3. Vyberte kartu Fantasy na stránce Sport.

 4. Přejděte dolů do pole Fantasy Football a klikněte na odkaz Zaregistrovat se nyní.

 5. Poté, co přejdete na přihlašovací stránku, vyberte odkaz Připojit se k základní lize.

  Tento box je naproti výrazně prominentnějšímu boxu Football Plus, což je placený produkt Yahoo!

 6. Yahoo! žádá vás, abyste učinili dvě možnosti; poté, co provedete tyto volby, se umístíte do ligy s otevřenými místy a s možnostmi, které jste vybrali:

  • Příležitostné versus konkurenční: Pokud si chcete jen zahrát fantasy fotbal a přidat do nedělního sledování fotbalu trochu akce, připojte se k neformální lize. Pokud jste však posedlí hořící touhou rozdrtit své soupeře a užít si utrpení z jejich porážky, je pro vás soutěžní liga.

  • Autodraft versus živý online koncept: Funkce autodraft umožňuje Yahoo! engine pro automatický výběr nejlepšího dostupného hráče v náhodném hadím draftu pro vaši ligu. Yahoo! má svůj vlastní systém předběžného hodnocení, který k tomu používá. V živém online draftu se každý vlastník připojí k internetu v určený čas a všichni trenéři vyberou hráče společně.

  • Vyberte si svoji ligu: Zobrazí se seznam otevřených lig a můžete vybrat buď malou ligu, nebo velkou ligu; větší ligy jsou náročnější.

   [Kredit: www.yahoo.com]

   Kredit: www.yahoo.com

Spojte se se soukromou ligou fantasy fotbalu

Pokud jste pozváni do ligy přátel, pravděpodobně jste obdrželi e-mail s odkazem na přihlašovací stránku. Stačí kliknout na odkaz, přijmout své místo, vybrat název týmu a logo a začít mluvit se svými kamarády!

Pokud je liga vašeho přítele nastavena pouze na pozvání, je to tak soukromá liga . Trenéři se mohou připojit, pouze pokud mají informace o lize a heslo.

Tento typ ligy funguje přesně jako veřejná liga, když začíná sezóna, ale komisař ligy může nastavení upravit. Yahoo! má určitou sadu standardních výchozích hodnot pro požadavky na seznam, skórování, volnou hru atd. Komisař může rozhodnout o změně mnoha výchozích hodnot na základě zpětné vazby od ostatních koučů.

[Kredit: www.foxsports.com]

Kredit: www.foxsports.com

Některé vlastní ligy mají požadavky na členství nebo pokročilé nastavení ligy a obecně se začátečníkům nedoporučují. Pokud máte nějaké zkušenosti a hledáte výzvu, je to dobrý způsob, jak vyzkoušet různá pravidla a formáty - například jednotlivé ligy obranných hráčů nebo drafty -, které většina lig běžně nepoužívá.

Když se připojujete k vlastní lize nebo soukromé lize, ujistěte se, že víte, jaká je liga. Osm až dvanáct vlastníků týmu je vyvážená distribuce talentů.

Příliš málo majitelů a talent není dostatečně distribuován a majitelé zřídka změní své sestavy. Příliš mnoho majitelů a dobří hráči jsou natolik rozděleni, že základní znalosti NFL nestačí k vyhodnocení hráčů, které budete muset použít. Čím více majitelů v lize, tím náročnější budou všechny aspekty sezóny.

Když se připojujete k soukromé lize, ujistěte se, že všichni v lize jsou odhodláni hrát celou sezónu. Nic nemůže zničit fantasy ligu rychleji než nečinnost. Při vstupu do veřejné ligy je to nevyhnutelné riziko, protože ostatní vlastníky neznáte.

Některé soukromé ligy mají také víceleté závazky. Ligy ve stylu brankáře přenesou celý nebo část soupisky z roku na rok. Pokud zkoušíte fantasy fotbal poprvé a nejste si jisti, zda pro něj máte vášeň, možná budete chtít vyhnout se těmto ligám stylu.