Jak najít archivovaný obsah Bebo

Autor: Kacey Kroh, Abshier House, Abshier House

Pokud jste starý uživatel bebo.com, možná jste měli sakra snahu udržet obsah svého účtu, když byl Bebo prodán společnosti AOL (America Online) a poté odkoupen původními tvůrci. Během přechodu z Bebo Inc. na AOL a zpět bylo pro mnoho uživatelů obtížné načíst jejich nahrané blogy, fotografie a příspěvky.Pokud jste nebo jste byli diehard bebo.com a jste přihlášeni pravidelně, abyste udrželi svůj účet aktivní, pravděpodobně budete chtít zachovat a uložit veškerý svůj starý online obsah. Kvůli přechodu na AOL a od AOL přestali někteří uživatelé stránky pravidelně navštěvovat. Následně byly jejich účty deaktivovány a odstraněny z archivu Bebo.Pokud byl váš účet před transformací Bebo na aplikaci pro zasílání sociálních zpráv stále aktivní, je pravděpodobné, že budete moci načíst všechny své ztracené blogy, fotografie a příspěvky.

můžete užívat ibuprofen s antihistaminiky?

Chcete-li získat přístup k archivům Bebo, postupujte takto: 1. Chcete-li získat přístup ke starému obsahu, musíte si nejprve stáhnout aplikaci Bebo z obchodu Google Play nebo Apple App Store.

 2. Po instalaci této aplikace spusťte Bebo a podle pokynů vytvořte nový účet.

  Nepoužívejte ke svému novému účtu stejná pověření jako ke starým, která jste použili na bebo.com. Byly zaznamenány zprávy o deaktivaci starých účtů a někteří další uživatelé ztratili archivovaný materiál kvůli stejné kombinaci uživatelského jména a hesla, která způsobovala na serverech aplikace Bebo zmatek. 3. Po vytvoření nového účtu můžete komukoli poslat zprávu s hashtagem takto: #oldphotos.

 4. Okamžitě se otevře okno s dotazem na informace o vašem starém účtu Bebo. Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mail a heslo ke starému účtu Bebo a stiskněte pokračovat.

  image0.jpg

  Ujistěte se, že zadáváte informace o svém starém účtu bebo.com, a ne nové informace, které jste právě vytvořili!

 5. E-mail vám bude zaslán prostřednictvím e-mailu přidruženého k vašemu účtu, který obsahuje odkazy na veškerý váš starý obsah bebo.com.

Bebo Inc. tvrdí, že #oldphotos nefunguje pouze pro staré fotografie, ale také pro staré příspěvky a blogy a snaží se napravit problémy způsobené AOL. Pokud jste jedním z těch šťastných a chcete si uchovat archivovaný obsah, skvěle! V opačném případě buďte připraveni se rozloučit s obsahem v případě, že bude navždy ztracen, a možná příště zvažte bezpečnou zálohu zálohy v tištěné podobě přímo na vašem počítači, externím pevném disku nebo paměťové kartě. Hodně štěstí!