Jak spravovat nastavení plateb na Facebooku

Jamie Crager, Scott Ayres, Melanie Nelson, Daniel Herndon, Jesse Stay

azo na ledvinové kameny

Stránka Nastavení plateb vám umožňuje zobrazit a spravovat nákupy, které jste provedli Facebook . Tyto nákupy se provádějí ve hrách, aplikacích, při nákupu dárku pro někoho nebo při používání propagovaných příspěvků.Nastavení zůstatku na účtu

Pokud jste dříve zakoupili kredity, uvidíte zůstatek na účtu. Od září 2013 byl systém kreditů rozpuštěn a nyní můžete jednoduše nakupovat aplikace v měně vaší země.image0.jpg

Nastavení předplatného

Můžete si nastavit opakované měsíční platby, abyste se mohli přihlásit k odběru svých oblíbených her a aplikací. Předplatné jsou k dispozici pouze ve vybraných aplikacích a nabídka se bude lišit v závislosti na aplikaci. Pokud jste si předplatili opakovanou platbu, uvidíte tyto informace v nastavení Odběry.Nastavení historie nákupů

Pokud jste někdy provedli nákup na Facebooku, můžete zobrazit svou historii nákupů kliknutím na odkaz Zobrazit v řádku Historie nákupů. Možná budete chtít tento šikovný zdroj použít ke sledování, kolik utrácíte.

Jsou uvedeny následující podrobnosti: datum objednávky, zakoupená položka, umístění nákupu a částka. Kliknutím na částku dolaru zobrazíte nové okno s časem nákupu, ID platby a metodou nákupu. O nákupu můžete také podat námitku, pokud jej nepoznáváte.

Nastavení platebních metod

Facebook nabízí mnoho platebních metod. Můžete použít svou kreditní kartu, PayPal nebo dokonce dárkovou kartu na Facebooku. Pokud používáte PayPal k platbě za reklamy na Facebooku, vaše údaje PayPal se uloží a můžete je upravit v řádku Platební metody.Chcete-li do svých platebních metod přidat kreditní kartu, postupujte takto:

 1. V řádku Platební metody klikněte na odkaz Spravovat.

  Objeví se nová stránka s dotazem na heslo vašeho účtu Facebook.

  názvy léků na krevní tlak
 2. Do textového pole zadejte heslo a poté klikněte na Pokračovat.

  Pole Platební metody rozšiřuje a uvádí možnosti platby.

  image1.jpg

 3. Vyplňte formulář a poté klikněte na tlačítko Přidat.

  Facebook ukládá vaše informace, takže nemusíte znovu zadávat stejné informace pokaždé, když si chcete koupit kredity.

Údaje o kreditní kartě nebo platbě můžete kdykoli odebrat kliknutím na odkaz Spravovat vedle možnosti Platební metody a kliknutím na Odebrat u informací, které chcete smazat.

Nastavení preferované měny

Možnost Preferred Currency je do značné míry to, co to zní. Z rozevíracího seznamu můžete vybrat měnu, kterou používáte nejvíce. Měna, kterou si vyberete, určuje, jak vám Facebook zobrazí ceny (například v amerických dolarech nebo eurech). Pokud provedete změny v preferované měně, nezapomeňte kliknout na Uložit změny, aby se projevily.

Nastavení dodacích adres

S přidáním Facebook Dárků budete chtít na Facebook přidat dodací adresu, pokud vám někdo zakoupí dárkovou kartu nebo jiný předmět k narozeninám.

Chcete-li přidat adresu, postupujte takto:

 1. V řádku Dodací adresy klikněte na odkaz Spravovat.

  Objeví se nová stránka s dotazem na heslo vašeho účtu Facebook.

 2. Zadejte své heslo a klikněte na Pokračovat.

  (Zobrazí se všechny adresy, které jste zadali dříve.)

  je flomax diuretikum
 3. Klikněte na odkaz Přidat adresu.

 4. Vyplňte informace o adrese a klikněte na Přidat.

 5. Po dokončení klikněte na Zavřít.

Existující adresu nelze upravit. Chcete-li odebrat adresu, klikněte na Odebrat vedle adresy, kterou chcete odebrat. Zobrazí se varovné pole s žádostí o potvrzení. Klikněte na Odebrat a adresa bude odstraněna.