Jak otevřít účet iTunes

Otevřete účet iTunes (Apple ID) a nakupujte média, jako je hudba, filmy, audioknihy, podcasty atd. Nainstalujte si do počítače iTunes a vytvořte účet iTunes a vytvořte Apple ID. S ním se můžete přihlásit do iTunes, nakupovat a stahovat média do počítače a synchronizovat (přenášet) tato média do iPadu.

Abyste mohli iPad zaregistrovat a používat poprvé, potřebujete účet iTunes. Pokud jste si iPad zakoupili v Apple Online Store, máte již účet iTunes (Apple ID).je aleve nsaid

1Nejprve otevřete v počítači aplikaci iTunes.

ITunes můžete otevřít kliknutím na příslušnou možnost v nabídce Start počítače v systému Windows nebo kliknutím na položku iTunes v doku Mac.

dvaKliknutím otevřete nabídku Obchod a v zobrazené nabídce vyberte Vytvořit účet.

Zobrazí se obrazovka Vítejte v iTunes Store.3Klikněte na Pokračovat.

Zobrazí se obrazovka Podmínky.4Klepnutím zaškrtněte políčko Přečetl jsem a souhlasím s podmínkami iTunes a potom klepněte na tlačítko Pokračovat.

Zobrazí se obrazovka Vytvořit účet iTunes Store (Apple ID).

5Vyplňte informační pole a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Před kliknutím na tlačítko Pokračovat zrušte jejich zaškrtnutí kliknutím na poslední dvě zaškrtávací políčka (pokud si nepřejete dostávat e-maily z Apple Store). Zobrazí se obrazovka Poskytnout způsob platby.normální dávka zoloftu

6Zadejte své platební údaje a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Na obrazovce Platby zadejte informace o kreditní kartě, kterou chcete použít pro nákup iTunes. Zobrazí se obrazovka potvrzující, že váš účet byl otevřen.

7Klikněte na tlačítko Hotovo.

Vrátili jste se do iTunes Store.