Jak otevřít knihu na Kindle Fire

Ach, to potěšení při otevírání nové knihy a čekání na dobrodružství nebo znalosti, které musí předávat s očekáváním! Otevření vaší první e-knihy na Kindle Fire vám pravděpodobně přinese podobný druh potěšení.

Chcete-li otevřít knihu z domovské obrazovky, klepnutím na Knihy otevřete knihovnu Knih. Vyhledejte knihu, kterou chcete číst (potáhněte prstem nahoru, pokud potřebujete odhalit více knih v seznamu) a jednoduše na ni klepněte. Pokud kniha nebyla stažena do vašeho Kindle Fire, začne se stahovat a její dokončení trvá jen několik sekund.h49 pilulka na bolest zubů

Pokud jste knihu nikdy nezačali číst, otevře se na titulní stránce. Pokud jste si přečetli část knihy, otevře se automaticky na poslední přečtenou stránku. Tato poslední přečtená stránka je označena záložkou v Cloudu od Amazonu, když přestanete číst, takže bez ohledu na to, jaké zařízení ji používáte - například Kindle Fire, počítač nebo smartphone - přejdete na poslední přečtenou stránku okamžitě.Publikaci můžete také otevřít z oblíbených nebo z kolotoče.