Jak hrát srdce na počítači se systémem Windows

Autor: Nancy C. Muir

Systém Windows poskytuje mnoho her, například Hearts, které můžete hrát pro zábavu a pro úlevu od stresu. Hrajete Windows Hearts, jako byste mohli hrát skutečnou hru Hearts, tím, že vyhrajete triky, vezmete co nejmenší počet karet srdce a vyhnete se pikové královně.1Zvolte Start → Hry a potom poklepejte na Srdce.

Objeví se okno Srdce a karty jsou rozdány vám (zobrazeny) a vašim soupeřům (skryty).jak používat určité drico si vzít na bolest v krku

dvaZahrajte hru kliknutím na tři karty, které předáte soupeři, a poté klikněte na tlačítko se šipkou.

První hra, kterou projdete doleva; další hru předáte doprava.3Zahrajte si každý trik.

Počínaje hráčem, který má piky, každý hráč hraje kartu ve stejné barvě jako první karta vedená. Zahrajte svou kartu kliknutím na ni. V tomto prvním kole musíte hrát rýč, pokud žádné nemáte. V prvním kole však nemůžete hrát s pikovou královnou nebo srdcem.

Pokud máte kartu v hlavní barvě, musíte ji zahrát; pokud ne, můžete hrát srdce (i když máte karty v jiných barvách), pokud již byla srdce položena v předchozím triku.

dlouhodobé vedlejší účinky omeprazolu

Nejvyšší karta ve stejné barvě jako první karta vedená (eso s hodnocením až dvě) vezme trik (všechny karty položené v tomto kole). Hra pokračuje vítězem posledního triku, který hraje hlavní kartu.Cílem je nashromáždit nejnižší počet bodů. Zbavte se svých srdcí (které počítají 1 bod) a Pikové královny (která počítá 13 bodů) tím, že je vyhodíte během kola, ve kterém tento trik nevyhrajete.4Pokud chcete, změňte možnosti hry výběrem Hry → Možnosti.

Pojmenujte své tři protivníky a vyberte možnosti zvuku, animace, tipů a uložení hry. Klikněte na OK a zvolte, zda chcete nyní použít tato nastavení.

5Srdce zavřete kliknutím na tlačítko Zavřít.

V zobrazeném dialogovém okně Ukončit hru klikněte buď na Uložit nebo Neukládat.