Jak přehrávat filmy nebo televizní pořady na vašem iPhone 6 s videi

Při prvním otevření aplikace Videa na vašem iPhone 6 se vám mohou zobrazit relativně prázdné obrazovky s poznámkou, že nevlastníte žádná videa a odkazem na iTunes Store. Poté, co jste zakoupili televizní pořady a filmy nebo si vypůjčili filmy z iTunes Store nebo z jiných zdrojů, zobrazí se karty s různými druhy obsahu, který vlastníte.

1Klepnutím na ikonu aplikace Videa na domovské obrazovce otevřete aplikaci.

Pokud je váš iPhone ve stejné síti Wi-Fi jako váš počítač a v obou je spuštěn iTunes, iPhone a iTunes jsou nastaveny na používání stejného účtu sdílení domů, zobrazí se sdílený seznam. S tímto nastavením můžete streamovat videa z iTunes v počítači do vašeho iPhone.dvaNa této obrazovce , klepněte na příslušnou kategorii v dolní části obrazovky.

Podle obsahu, který jste stáhli, uvidíte televizi, podcasty nebo filmy.

3Klepněte na video, které chcete sledovat.

Zobrazí se informace o epizodách filmu nebo televizního pořadu . Televizní pořady zahrnují kartu Epizody, Podrobnosti a Související; Filmy obsahují kartu Podrobnosti, kapitoly a související.4U televizních pořadů klepnutím na kartu Epizody zobrazíte epizody, které můžete klepnutím přehrát; u filmů se tlačítko Přehrát zobrazí bez ohledu na to, která karta je vybrána. Klepněte na tlačítko Přehrát a film nebo televizní pořad se začne přehrávat.

Pokud místo tlačítka Přehrát uvidíte malou ikonu ve tvaru mraku, klepněte na ni a obsah se stáhne z iCloudu. Průběh přehrávání se zobrazuje na ukazateli průběhu, který ukazuje, kolik minut jste si prohlíželi a kolik jich zbývá. Pokud lištu nevidíte, krátkým klepnutím na obrazovku ji krátce zobrazíte spolu se sadou nástrojů pro přehrávání v dolní části.

5Se zobrazenými nástroji pro přehrávání proveďte některou z těchto akcí:

Klepnutím na tlačítko Pozastavit přehrávání pozastavíte.Klepnutím na Přejít na předchozí kapitolu nebo Přejít na další kapitolu se při přehrávání videa přesunete na jiné místo. Pokud má video podporu kapitol, zobrazí se zde další tlačítko pro zobrazení všech kapitol, abyste mohli snáze přecházet z jedné do druhé.

Klepnutím na kruhové tlačítko na posuvníku Hlasitost a přetažením tlačítka doleva nebo doprava hlasitost snížíte nebo zvýšíte.

6Chcete-li video zastavit a vrátit se na informační obrazovku, klepněte na tlačítko Hotovo nalevo od lišty průběhu.

Pokud jste sledovali video a částečně ho zastavili, ve výchozím nastavení se otevře na poslední sledované místo. Chcete-li spustit video od začátku, klepněte a přetáhněte kruhové tlačítko (zvané hrací hlava ) na liště průběhu úplně doleva.

Pokud vaše ovládací prvky během přehrávání zmizí, jednoduše klepněte na obrazovku a znovu se zobrazí.

Pokud si stáhnete bezplatnou aplikaci iTunes U, získáte přístup k výukovému videoobsahu, který můžete přehrávat pomocí aplikace Videa.