Jak přehrávat video na vašem iPhone

Edward C. Baig, Bob LeVitus

IPhone nenahradí televizi s vysokým rozlišením o velikosti stěny jako středobod vašeho domácího kina, a to ani na větší 4palcové obrazovce iPhonu 5. Ale na tomto nádherném širokoúhlém displeji, stejně jako na 3-1 / 2palcové displeje na starších modelech, sledování filmů a dalších videí na iPhone může být filmovým potěšením.

1Na domovské obrazovce klepněte na ikonu Videa.

Váš seznam videí se obvykle objeví (i když se to, co se zobrazí, může lišit v závislosti na vašem nastavení). Videa jsou rozdělena podle kategorií - filmy, televizní pořady, hudební videa - i když se mohou objevit i jiné kategorie, jako jsou vypůjčené filmy a podcasty. Výpisy jsou doprovázeny miniaturami a délkou videa.dvaTažením prstu procházejte seznamem a potom klepněte na video, které chcete přehrát.

Na chvíli se může zobrazit točící se kruh a poté začne video. Ale na nejnovějších telefonech iPhone, zejména na elegantních 4S a 5, se video začne přehrávat bez znatelného zpoždění.

3Otočte zařízení na stranu, protože iPhone přehrává video pouze v režimu na šířku nebo na širokoúhlé obrazovce.

U filmů je to skvělá věc. Můžete sledovat švihnutí tak, jak to tvůrce zamýšlel, v kinematografickém poměru stran.

4Nyní, když se video přehrává, klepnutím na obrazovku zobrazte ovládací prvky.

Podle potřeby klepněte na ovládací prvky.

5Opětovným klepnutím na obrazovku ovládací prvky zmizí (nebo jen počkejte, až zmizí samy).

Až dokončíte sledování, klepněte na Hotovo. (Pokud ovládací prvky ještě nejsou k dispozici, musíte je vyvolat zpět.)

Vrátíte se na obrazovku nabídky videa na iPhonu.U některých filmů můžete klepnutím na ovládací prvek vyvolat průvodce kapitolou filmu. Ovládací prvek připomíná tři pruhy, jeden na druhém, každý s tečkou nalevo od pruhu.