Jak tisknout z plochy systému Windows 10

Andy Rathbone

Pracovní plocha Windows 10, navržená pro napájení a ovládání, nabízí mnohem více možností, pokud jde o tisk vaší práce. Ale tato síla a kontrola často znamenají brodit se mořem nabídek.

dávka amoxicilinu pro zubní infekci

Když pracujete z počítače, Windows přepravuje vaši práci na tiskárnu jakýmkoli půl tuctem způsobů. Je pravděpodobné, že budete tyto metody používat nejčastěji: • Vyberte v nabídce Soubor programu Tisk.

 • Klikněte na ikonu Tisk programu, obvykle malá tiskárna.

 • Pravým tlačítkem klikněte na ikonu neotevřeného dokumentu a vyberte Tisk.

 • Klikněte na tlačítko Tisk na panelu nástrojů programu.

 • Přetáhněte ikonu dokumentu na ikonu vaší tiskárny.

  sulfamethoxazol 800 mg trimethoprim

Pokud se zobrazí dialogové okno, klikněte na tlačítko OK nebo Tisk a systém Windows okamžitě začne odesílat vaše stránky do tiskárny. Přibližně minutu si osvěžte kávu. Pokud je tiskárna zapnutá (a stále má papír a inkoust), systém Windows zpracovává vše automaticky a tiskne na pozadí, zatímco děláte jiné věci.

Pokud vytištěné stránky nevypadají úplně v pořádku - informace se možná na papír nevejdou správně nebo vypadají vybledle - je třeba se pohnout s nastavením tisku nebo případně změnit kvalitu papíru.

 • Chcete-li rychle vytisknout spoustu dokumentů, vyberte Všechno jejich ikony. Poté klepněte pravým tlačítkem na vybrané ikony a vyberte Tisk. Windows je všechny rychle dopraví na tiskárnu, kde se postupně objevují na papíře.

 • Při tisku na inkoustové tiskárně vybledlé barvy obvykle znamenají, že je nutné vyměnit barevnou inkoustovou kazetu vaší tiskárny. Náhradní kazety můžete zakoupit online i ve většině obchodů s kancelářskými potřebami.

  s 90 3 zelená pilulka