Jak rozpoznat vznik pohárů a zpracování při denním obchodování

Akciové trhy mají tendenci se pohybovat v cyklech. Denní obchodníci a techničtí analytici tedy mají tendenci hledat vzory v cenových grafech, které jim dávají údaj o tom, jak dlouho může určitý trend trvat. The šálek a rukojeť formace je jeden takový vzor.

Když cenný papír dosáhne vrcholu ceny a klesne, někdy kvůli špatným zprávám, může chvíli zůstat nízký. Ale nakonec se špatné zprávy samy vyřeší, základní fundamenty se zlepší a nastane čas na další nákup. Technický analytik vidí, že se tento scénář odehrává v a šálek a rukojeť formace.alergie vás může zabít
Formování šálku a rukojeti je dlouhodobý trend.Formování šálku a rukojeti je dlouhodobý trend.

Rukojeť se formuje tak, že ti, kteří si koupili na staré hoře a kteří se cítili spáleni poklesem, vezmou své peníze a vypadnou. Ale ostatní obchodníci, ti, kteří nemají stejnou historii s bezpečností, si uvědomují, že cena se pravděpodobně znovu zvýší, jakmile budou tito starí prodejci z trhu.Formace šálku a rukojeti se obvykle projevuje po dlouhou dobu obchodování - někdy až rok - a během této doby dochází k mnoha subtrendům. Jako každodennímu obchodníkovi vám pravděpodobně bude více záležet na těchto každodenních změnách než na probíhajícím trendu.

ovlivňují antibiotika

Přesto, pokud uvidíte, že vznik pohárku a náznak rukojeti, můžete to interpretovat jako znamení toho, že cenný papír pravděpodobně začne růst.