Jak reagovat na zpětnou vazbu kupujícího na eBay

Autor: Marsha Collier

Vaše zpětná vazba na eBay znamená hodně pro lidi, kteří navštíví vaše aukce, a na eBay vás navždy sleduje, takže možná budete muset v určitém okamžiku na zpětnou vazbu odpovědět. Když se podíváte na svoji zpětnou vazbu, potenciální kupující to uvidí • Ať už jste zkušeným uživatelem eBay • Vaše historie eBay

 • Když jste začínali na eBay • Kolik stažení nabídek jste měli za posledních šest měsíců

Jedná se o cenné informace pro kupujícího i prodávajícího; pomáhá kupujícímu vyhodnotit, zda jste typem člověka, který by se stal odpovědným obchodním partnerem. Pokud je to dobré, má tendenci pomoci prodejci zajistit prodej.

Když kliknete na číslo zpětné vazby vedle ID uživatele, zobrazí se profil zpětné vazby uživatele. Zobrazené informace vám řeknou hodně o vašem uchazeči.image0.jpg

Nejviditelnějším tipem na zpětnou vazbu někoho jiného je hvězda, kterou vidíte vedle ID uživatele. Rozdílné barvy hvězd jsou udělovány, protože lidé ve svých hodnoceních zpětné vazby dosahují milníků. Chcete-li dešifrovat barvy hvězd a zjistit, co to znamená, klikněte na odkaz nápovědy a zadejte slova počet hvězdiček .

Příležitostně můžete obdržet zpětnou vazbu, na kterou jste nuceni reagovat. (Věděli jste, že vy mohl Pokud je zpětná vazba neutrální nebo negativní, můžete se zahalit vysvětlením situace, kterou budou budoucí uchazeči vidět.

nejlepší čas na užívání zyrtecu

Pokud obdržíte hodnocení negativní zpětné vazby, dobře míněné přiznání viny by fungovalo. Dalo by se říci něco jako, Bohužel, přeprava se zpozdila a situace mě mrzí. Potenciální uchazeči uvidí, že jste problém vyřešili, místo aby jej nechali být.

Chcete-li odpovědět na zpětnou vazbu, postupujte takto:

 1. Na stránce Moje eBay klikněte na odkaz Zpětná vazba v části Účet.

 2. Na stránce zpětné vazby klikněte na odkaz Přejít na fórum zpětné vazby v horní části stránky.

 3. Na výsledné stránce klikněte na Přijmout odpověď na zpětnou vazbu odkaz.

  image1.jpg

  Zobrazí se stránka Odpověď na zpětnou vazbu přijata.

 4. Posunutím vyhledejte komentář ke zpětné vazbě, na který chcete odpovědět, a klikněte na odkaz Odpovědět.

 5. Napište odpověď a poté klikněte na tlačítko Nechat odpověď.