Jak obnovit předchozí verze souboru v systému Windows 7

Woody Leonhard

Nová funkce v systému Windows 7 umožňuje obnovit předchozí verze souboru, který jste upravili nebo dokonce smazali. Kdokoli, kdo někdy změnil soubor, jen aby si uvědomil, že to bylo lepší, než se s ním pokazilo, může ocenit hodnotu možnosti získat předchozí verzi souboru.Tato funkce byla poprvé k dispozici ve verzích Vista, Business, Ultimate a Enterprise, ale nyní je k dispozici všem uživatelům systému Windows 7. 1. Přejděte na soubor nebo složku, které chcete z krypty přivést zpět, a klepněte na ni pravým tlačítkem.

  escitalopram 5mg vedlejší účinky

  Pokud jste soubor omylem smazali a nemůžete jej přenést zpět z koše, klepněte pravým tlačítkem myši na složku, která soubor obsahovala. 2. Zvolte Obnovit předchozí verze.

  image0.jpg

  Systém Windows zobrazuje dialogové okno Vlastnosti pro vybraný soubor nebo složku, které se otevře na kartě Předchozí verze.  celecoxib 100 mg tobolka
 3. Klikněte na tlačítko Otevřít nebo Kopírovat a zkopírujte starší verzi souboru na plochu.

  Vyhněte se pokušení kliknout na tlačítko Obnovit. Toto tlačítko přepíše jakoukoli verzi souboru, kterou máte. Pravděpodobně si myslíte, že se mi tato verze stejně nelíbila, ale možná budete moci některé z nich použít.

 4. S obnovenou verzí chvíli pracujte a ujistěte se, že je to, co chcete.

  Až budete s výsledkem spokojeni, zkopírujte soubor do původního umístění a smažte druhou verzi.

  2172 bílá pilulka, co to je

 • Soubor musí být umístěn na pevném disku, který obsahuje Windows, pokud mu výslovně neřeknete, aby zahrnoval disk do svých předchozích verzí.

 • Soubor musí být uzavřen, když systém Windows spustí bod obnovení, aby byla uložena aktuální verze. Nenechávejte soubory otevřené přes noc.