Jak spustit poštu Windows (dříve Live)

Woody Leonhard

Většina lidí zná Windows (dříve Live) Mail ve Windows 8.1 jako potomky ctihodného, ​​i když nepředvídatelného Outlook Expressu. Skutečnost, že Microsoft má tři - ano, tři - zcela odlišné e-mailové programy zvané Windows Mail, vás může zradit.Pokud jste si nainstalovali Windows (dříve Live) Mail a chcete jej spustit poprvé, proveďte tyto kroky - a bezpečnostní opatření: 1. Spusťte Windows Mail klepnutím nebo kliknutím na dlaždici Metro Všechny aplikace nebo, pokud jste se řídili mými doporučeními, kliknutím na ikonu Windows Live Mail (ano, nazývá se Windows Live Mail) na hlavním panelu plochy.

  WLM chvíli svišťá a bublá a poté vám zobrazí dialogové okno Přidat e-mailové účty.  image0.jpg

 2. Pokud máte účet Hotmail / Outlook.com (nebo účet Xbox nebo jakýkoli jiný řádně registrovaný účet Microsoft) a chcete k přístupu k tomuto účtu použít službu Windows Live Mail, klikněte nebo klepněte na řádek s nápisem Přihlásit se do služby Windows Live. Vyplňte informace ze svého účtu Hotmail. Klikněte na Přihlásit se.

  Upozorňujeme, že musíte vyplnit údaje o svém účtu, i když jste se do systému Windows přihlásili pomocí účtu Microsoft. Windows nejsou dost chytré, aby to vyplnili za vás.  Počínaje účtem Hotmail / Outlook.com je rychlý a snadný způsob, jak začít pracovat s Windows Live Mail: WLM rozumí službě Hotmail / Outlook.com a vy nemusíte dělat žádná nastavení.

  dávky motrinu pro batolata

  Na druhou stranu možná budete chtít použít běžný e-mailový účet, v takovém případě musíte vyplnit podrobnosti. Všechny tyto informace by vám měl poskytnout váš poskytovatel internetových služeb (ISP).

  Pokud nastavíte a@ hotmail.comnebo@ live.comnebo@ outlook.comúčet, WLM stáhne vaše zprávy a zobrazí vám je.

  image1.jpg

  Jste připraveni číst, psát, odesílat a přijímat, takže můžete také.

Přidávání e-mailových účtů do Windows Mail

Proces nastavení poštovních účtů - a můžete si vybrat desítky, pokud se rozhodnete - je jednoduchý. Uspořádejte své účty a můžete libovolně vytvářet, odesílat a přijímat e-mailové zprávy. Nebo vůli.

Dávkování sildenafilu pro ed

Pokud službu Windows Live Mail používá více než jedna osoba, nastavte pro každou osobu samostatný účet Windows. Nezáleží na tom, zda používáte účty Microsoft nebo místní účty, stačí získat jeden účet pro každou osobu. Tímto způsobem, i když na účty systému Windows nezadáváte hesla, můžete poštu automaticky třídit.

Chcete-li přidat další e-mailové účty nebo upravit stávající, postupujte takto:

 1. Spusťte Windows Live Mail (pravděpodobně kliknutím na ikonu na hlavním panelu plochy nebo na dlaždici na úvodní obrazovce Metro nebo seznamu Všechny aplikace). Až se tam dostanete, klikněte na kartu Účty.

  Zobrazí se páska Účty.

  image2.jpg

 2. Vlevo klikněte na ikonu E-mail.

  Windows Live Mail zobrazí dialogové okno Přidat e-mailové účty.

  pentobarbital sodný přes pult

  image3.jpg

 3. Vyplňte pole dialogového okna a klikněte na Další.

  Microsoft má velkou databázi doménových jmen (to je část vaší e-mailové adresy napravo od znaku @) a pokud je vaše doména v této velké databázi, Windows Live Mail může uhodnout všechna nastavení nutná k nastavení e - poštovní služba.

 4. Pokud Microsoft nemůže najít nastavení pro vaši doménu, zobrazí se dialogové okno Konfigurace nastavení serveru. Pomocí informací od poskytovatele e-mailových služeb je vyplňte a klikněte na Další.

  Jediné místo, kde bohužel najdete tyto informace, jsou lidé, kterým za zpracování e-mailu zaplatíte.

 5. Pokud máte všechna nastavení správná, WLM vám řekne, že přidala váš nový e-mailový účet. Klikněte na Dokončit.

  Pošta z vašeho nového účtu se objeví ve druhé skupině složek vlevo.

Pokud vás zajímá, Windows Live Mail neodstraní žádné zprávy z míst, kde jsou uloženy v cloudu. Pokud například zadáte svou adresu Gmailu do služby Windows Live Mail a pomocí služby WLM se podíváte na svůj Gmail, můžete se stále přihlásit do Gmailu a veškerá vaše pošta tam bude.

Jednoho dne bude snadné nastavit e-mailové účty. Ten den ještě nedorazil.

Vytvoření zprávy v programu Windows Mail

Až budete připraveni vytvořit zprávu, postupujte takto:

 1. Spusťte Windows Live Mail a klikněte na kartu Domů. Na levém okraji domovské pásky klikněte na E-mailová zpráva.

  Zobrazí se okno se zprávou, abyste mohli zprávu napsat.

  image4.jpg

  seznam potravin s nízkým obsahem purinů
 2. Vyberte příjemce zprávy.

  E-mailovou adresu osoby můžete zadat dvěma různými způsoby:

  • Zadejte e-mailovou adresu do řádku Komu.

  • Klikněte na text Komu a vyberte požadovaného příjemce z adresáře. (Chcete-li vybrat příjemce, vyberte kontakt ze seznamu vlevo, klikněte na tlačítko Komu a poté klikněte na OK.)

   Všimněte si, že toto je váš adresář Hotmail, který může nebo nemusí být připojen k vaší aplikaci People s dlaždicemi ve Windows 8.1.

 3. Zadejte předmět své zprávy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud jej udržíte poměrně krátkou a popisnou. Poté zadejte text zprávy.

  K tomu máte široce otevřený prostor. Slova můžete zadávat tak, jak chcete, bez efektního formátování, nebo můžete změnit vzhled textu výběrem jiného písma a velikosti, změnou barev, informací o odsazení atd.

 4. Pokud máte více než jeden e-mailový účet, ujistěte se, že jste vpravo vybrali správný účet pro odeslání zprávy. Poté klikněte na Odeslat.

  Můžete počkat, až služba Windows Live Mail automaticky odešle zprávu, minutu nebo dvě po řádku, nebo můžete kliknout na ikonu Odeslat / přijmout na domovské liště a ta se odešle okamžitě.