Jak zobrazit stránku přátelství na Facebooku

Carolyn Abram

meloxicam 15 mg vs ibuprofen 600 mg

Až budete nějakou dobu na Facebooku, pravděpodobně zjistíte, že jste poslali časové osy svých nejbližších přátel příspěvky, označenými fotografiemi a pozvánkami. Facebook nabízí rychlý způsob, jak zobrazit veškerou komunikaci, kterou jste v průběhu času sdíleli s jednotlivým přítelem, pomocí funkce Stránka přátelství.Stránka Přátelství shromažďuje příspěvky na časové ose a odpovědi, které jste sdíleli s přítelem, fotky, na kterých jste oba označeni, seznam pozvání na události, na které jste oba odpověděli, a seznam společných přátel, které sdílíte. Stránka Přátelství dokonce dodává výchozí titulní fotografii a profilový obrázek. Je to v zásadě verze Časové osy, která je o dvou lidech, namísto jedné osobě.Chcete-li zobrazit stránku přátelství, kterou sdílíte s jedním ze svých přátel, postupujte takto:

  1. Přejděte na časovou osu svého přítele tak, že zadáte jeho jméno do vyhledávacího pole nebo kliknete na jeho jméno, kdekoli ho uvidíte.  2. Na jeho časové ose klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém dolním rohu jeho titulní fotografie.

  3. V zobrazené rozbalovací nabídce klikněte na Zobrazit přátelství.

    Facebook automaticky generuje stránku přátelství. Vypadá to podobně jako vaše osobní časová osa, včetně titulní fotografie a profilového obrázku (titulní fotku můžete ve skutečnosti upravit, pokud chcete). Příspěvky, které jste si navzájem zanechali nebo jste se navzájem označili, se v pravém sloupci zobrazují od nejnovějších po nejstarší. V levém sloupci se zobrazují vzájemní přátelé, fotografie, na kterých se oba objevujete, a stránky, které se vám oba líbí.    image0.jpg