Jak nastavit výchozí programy v systému Windows 7

Woody Leonhard

Microsoft předpokládá, že v počítači se systémem Windows 7 budete používat jejich základní programy, a obvykle mají pravdu. Pokud ale dáváte přednost použití jiného programu pro konkrétní úkoly, musíte to systému Windows sdělit nastavením výchozích nastavení programu v systému Windows 7.Například Microsoft má Internet Explorer 8, ale můžete upřednostňovat Firefox nebo Chrome. Nebo možná chcete použít iTunes ke správě vaší hudební sbírky místo Windows Media Player. V systému Windows 7 máte více příležitostí než kdykoli předtím přepsat výchozí programy Microsoft vlastními možnostmi.bolavé bradavky hormonální nerovnováha
 1. Ujistěte se, že program, který chcete nastavit jako výchozí, je plně nainstalován.

  po stisknutí jemné místo na páteři

  Jinak je Windows nemůže najít a nenabízí. 2. Zvolte Start → Výchozí programy. Poté klikněte na spodní odkaz: Nastavit přístup k programu a výchozí nastavení počítače.

  Zobrazí se dialogové okno Nastavit přístup k programu a Výchozí nastavení počítače.

  bolestivá boule na tváři
 3. Klikněte na šipku dolů Vlastní a vyberte výchozí možnosti programu pro webový prohlížeč (Firefox?), E-mailový program (Outlook?), Přehrávač médií (iTunes?), Instant messenger (Trillian?) A cokoli jiného.  Změna výchozího programu ji přesune do připnuté oblasti nabídky Start a nahradí vše, co byloZměna výchozího programu ji přesune do připnuté oblasti nabídky Start a nahradí vše, co tam bylo.

  Výběr výchozího nastavení automaticky přilepí upřednostňovanou ikonu na nabídku Start / hlavní panel, ale také určuje, které aplikace se otevřou po kliknutí na odkazy nebo typy souborů.

 4. Klikněte na OK.

  Vaše změny se projeví okamžitě. Přejděte do nabídky Start a zkontrolujte to.