Jak nastavit aplikaci Discord

Od Tee Morris

V části Nastavení aplikace v nastavení vašeho uživatelského účtu se dostanete k zásadním bodům toho, jak zde vše funguje. Co používáte pro audio a video vstupy? Jak chceš Svár podívat se? Jak chcete být upozorněni na nové interakce a kdy? Toto vše jste nastavili zde. V Discordu je toho hodně k přizpůsobení, a to vše je součástí zkušenosti, díky níž se tato platforma cítí jako místo, kde chcete trávit spoustu času s přáteli. Tak proč si to nevyrobit po svém? 1. Přejděte do levého dolního rohu aplikace Discord, klikněte na ozubené kolečko Nastavení uživatele a v části Nastavení aplikace jedním kliknutím klikněte na Hlas a video. V horní části okna jsou nastavení vstupu a výstupu pro váš zvuk. Možnosti nesouhlasného vzhledu

  Voice & Video vám poskytuje audio a video chat, a to buď pomocí integrovaných možností vašeho notebooku, nebo pomocí zásuvného příslušenství, které máte zabudované. 2. Zkontrolujte kvalitu svého příchozího signálu kliknutím na tlačítko Zkontrolovat. Při hledání nejlepšího zvukového signálu se chcete ujistit, že váš signál poskakuje zeleně na displeji nebo na měřiči hlasitosti (VU). Pokud jste příliš hlasitý, bude signál hlasitý a zkreslený, nebo přemodulovaný .
 3. Přímo pod měřičem VU byste si měli všimnout, že je vybrána Hlasová aktivita, což znamená, že je povolena zvuková komunikace. Ponechte výběr Push to Talk nevybraný.
  Push to Talk je místo, kde musíte pomocí klávesové zkratky komunikovat s ostatními ve svém chatu, jako je tradiční rádio Citizens Band (CB). Funkce Push to Talk je užitečná, pokud pořádáte rozhovory nebo diskuse u kulatého stolu, ale vaše poloha zaznamenává vysoký provoz. Další využití je, pokud nahráváte rozhovor nebo panelovou diskusi, ale pouze jako technik. Funkce Push to Talk umlčí váš zvuk, ale umožňuje vám zasáhnout, pokud potřebujete informovat stranu o jakýchkoli technických problémech.
 4. Nastavení videa vám umožňuje vybrat, jaké bude vaše vstupní video zařízení. V rozevírací nabídce Fotoaparát vyberte kameru.
  Okno Náhled vám poskytuje rychlý pohled na zajištění dobrého signálu. V části Nastavení videa vám Pokročilé možnosti pomohou vyřešit jakékoli problémy, se kterými se váš zvuk může setkat.
 5. Klikněte na možnosti Oznámení na levé straně obrazovky a určete, jak chcete dostávat oznámení o příchodu nových zpráv.
  Pokud nechcete dostávat oznámení na plochu, ujistěte se, že je možnost Povolit oznámení na ploše vypnutá.

  Tyto předvolby se týkají vaší aplikace Discord na globální úrovni. Máte možnost ovládat oznámení pro konkrétní servery a konkrétní kanály.

 6. Z rozbalovací nabídky vyberte přibližný čas, kdy budete pryč.
  AFK znamená mimo dosah klávesnice a běžně se používá, když uživatelé již nejsou u svého stolu nebo notebooku, ale stále online.
  Pokud je povoleno převádění textu na řeč, přečtou se všechna nebo konkrétní oznámení.
 7. V případě potřeby povolte převádění textu na řeč pro oznámení.
 8. Přejděte dolů na Zvuky a zobrazte všechna aktuálně povolená upozornění. Obsahují
  • Zpráva
  • Ohlušit
  • Undeafen
  • Ztlumit
  • Zapnout zvuk
  • Hlas odpojen
  • Aktivovat PPT
  • PPT deaktivovat
  • Připojit uživatele
  • Uživatel odejít
  • Uživatel přesunut
  • Odchozí vyzvánění
  • Příchozí vyzvánění
  • Stream zahájen
  • Stream zastaven
  • Prohlížeč se připojte
  • Prohlížeč odejít
   Můžete povolit oznámení a poté pomocí těchto možností rozhodnout, která oznámení uslyšíte zvukové upozornění. Pomocí zvukového upozornění můžete určit, která aktivita vás upozorní.
 9. Klikněte na Informační kanál aktivit a na liště Hledat hry vyhledejte hry, které hrajete. Nejnovější zprávy a odkazy na hry, které sledujete, se zobrazují ve vašem kanálu aktivit, ke kterému se dostanete z možnosti Domů.
 10. Kliknutím na Text a obrázky můžete zkontrolovat, jak chcete, aby se média zobrazovala v příspěvcích Discord, a v případě potřeby provést úpravy. Jak se média zobrazují, lze přizpůsobit kanál na kanál na vašem serveru.
 11. Kliknutím na Vzhled přizpůsobíte vzhled a dojem vašeho sváru. Vzhled umožňuje nejen upravit Discord na estetické úrovni, ale také poskytuje přístup všem uživatelům, kteří potřebují pomoc s vizuály. Zahrajte si s možnostmi zde a zjistěte, co vám nejlépe vyhovuje.

Pokud dáváte přednost tomu, aby vaše uživatelské rozhraní Discord bylo světlé nebo tmavé, nebo pokud potřebujete změnit velikost písma, Appearance vám poskytne nástroje, aby vaše uživatelské rozhraní fungovalo podle vašich vlastních potřeb přístupnosti.Pro mé vývojáře, kteří čtou Discord, je to místo, kde vy - ano, vy - může skutečně přizpůsobit platformu. V sekci Pokročilý vzhled najdete režim vývojáře, který pomůže při integraci robotů a vlastních příkazů s aplikačním programovacím rozhraním (API) společnosti Discord.

Poslední dvě uživatelská nastavení aplikace Discord, režim streameru a jazyk stáří , jsou zde rychle zahrnuty. Pokud chcete pracovat v jiném jazyce, vyberte preferovaný jazyk v části Jazyk.clobetasol pro lišejník sklerosus

Potom v dolní části seznamu možností pro možnosti uživatelského účtu je možnost Změnit protokol. Tato možnost se vám příležitostně nabízí při spuštění aplikace Discord, ale je zde snadno dostupná. The Change Log je seznam aktualizací a rychlých oprav pro platformu, stejně jako pohled na pokračující snahy vývojového týmu Discord vylepšit platformu, ať už prostřednictvím nové funkce, šanci pro vás jako dobrovolníka pro Beta skupina otestovat něco nového, nebo příležitost zachytit tým Discord při živém vystoupení. Pokud na váš server přichází změna, pak Protokol změn, kde si jej můžete přečíst.