Jak nastavit svůj Kindle Fire

Když zapnete Kindle Fire poprvé, uvidíte řadu obrazovek, které vám pomohou nastavit a zaregistrovat zařízení. První obrazovka má název Vítejte v Kindle Fire. Jedná se o bod v procesu nastavení, ve kterém se připojujete k síti Wi-Fi. Toto připojení potřebujete k registraci zařízení.

Při registraci a nastavení Kindle Fire postupujte podle těchto pokynů:1V seznamu Připojit k síti klepněte na dostupnou síť.

Kindle Fire se připojí k síti (možná budete muset zadat heslo a poté klepnout na Připojit pro přístup k dostupné síti) a poté zobrazí obrazovku Časové pásmo.

dvaKlepnutím vyberte ze zobrazeného seznamu časové pásmo a klepněte na Pokračovat.

U jiných zemí než USA klepněte na Více a vyberte z poskytnutého seznamu. Po výběru ze seznamu se klepnutím na tlačítko Zpět v levém dolním rohu vraťte na obrazovku Časové pásmo.3Na zobrazené obrazovce Zaregistrujte svůj Kindle zadejte do příslušných polí informace o vašem účtu Amazon, e-mailovou adresu a heslo.

Pokud nemáte účet Amazon, podívejte se na další krok.

Můžete zrušit zaškrtnutí políčka Zobrazit heslo, aby se vaše heslo při psaní nezobrazovalo na obrazovce. To chrání vaše heslo před zvědavým pohledem.4Pokud nemáte účet Amazon, klikněte na New to Amazon? Vytvořte odkaz na účet.

Tento odkaz vás přesměruje na obrazovku Vytvořit účet Amazon s poli pro zadání vašeho jména, e-mailové adresy a hesla (které musíte potvrdit znovu).

Zadejte tyto informace a potom klepněte na Pokračovat.

5Dokončete registraci.

Pokud si chcete přečíst podmínky registrace, klepněte na Registrací vyjadřujete souhlas se všemi zde uvedenými podmínkami odkaz. Po dokončení čtení podmínek se klepnutím na tlačítko Zavřít vraťte na registrační obrazovku.

Registraci dokončíte klepnutím na tlačítko Registrovat.

Zobrazí se poslední obrazovka s nápisem Vítejte v Kindle Fire: Dobrý den . K dispozici je také odkaz označený Ne ? Pokud z nějakého důvodu nejste vy (například jste možná zadali nesprávně údaje o svém účtu), klepněte na Název> odkaz pro změnu údajů o vašem účtu.