Jak sdílet vzdělávací komiksy z aplikace Comic Life pro iPad

Aplikace Comic Life pro iPad umožňuje mladším studentům prozkoumat kreativní vyprávění příběhů vytvářením komiksů. Po použití aplikace Comic Life pro iPad, která rozšíří představivost a jazykové dovednosti studentů, můžete jim pomoci sdílet své výtvory různými způsoby.

Všechny vaše komiksy lze procházet v zobrazení Moje komiksy. Pokud komiks upravujete, stačí klepnout na tlačítko Moje komiksy vlevo nahoře a přejít na Moje komiksy.

k čemu slouží lipitor

image0.jpgKlepnutím na něj vyberte libovolný ze svých komiksů. Klepněte na zakřivenou šipku Export v řádku ikon pod náhledem a podívejte se na své možnosti:

 • Kopírovat do : Tuto možnost vyberte, chcete-li zobrazit různé možnosti kopírování komiksu z iPadu. Mezi vaše možnosti patří export do vaší knihovny iTunes nebo na účet Dropbox nebo na server WebDAV, pokud máte.

 • Podíl : Klepněte na možnost Sdílet v nabídce a uvidíte možnosti sdílení komiksu na vašem účtu na Facebooku nebo Twitteru (za předpokladu, že máte), odeslání e-mailem nebo uložení do vaší knihovny fotografií.

 • Tisk : Klepněte na možnost Tisk v nabídce a vyberte tiskárnu pro tisk komiksu.

  image1.jpg

Své komiksy můžete také posílat do jiných iPadů pomocí funkce na hlavním panelu. Tato funkce je opravdu skvělá, zejména v prostředí učeben, jako je ta vaše. Každá verze Comic Life může být nastavena pomocí In Tray pro příjem komiksů zaslaných jinými uživateli. Následuj tyto kroky:

 1. Klepněte na ikonu Nastavení (klíč) v pravém horním rohu obrazovky zobrazení Moje komiksy a v nabídce vyberte Otevřít v zásobnících.

  Zobrazí se všechny zásobníky, které jsou otevřené pro příjem komiksů na iPadech v okolí.

  doxylamin sukcinát maximální dávka
 2. Vyberte cíl v zásobníku.

  Hlavní panel se posune dolů do spodní části obrazovky a umožní vám vybrat komiksy ze svých sbírek.

 3. Klepněte a přetáhněte libovolný ze svých komiksů dolů do cíle v zásobníku.

  Při kopírování komiksu se zobrazí ukazatel průběhu.