Jak sdílet stopy Spotify na Androidu

Autor: Kim Gilmour

Chcete-li sdílet stopy Spotify prostřednictvím služby Spotify Mobile s přáteli v systému Android, stisknutím a podržením stopy zobrazíte rozbalovací nabídku Možnosti, která má dvě možnosti sdílení:  • Sdílet stopu: Klepnutím zobrazíte vyskakovací okno Sdílet stopu, které využívá integrovanou funkci sdílení Androidu a obsahuje seznam všech nainstalovaných aplikací, které mají sdílení povoleno.    Vyberete-li například Gmail, otevře se standardní okno pro psaní Gmailu, v němž bude jako název e-mailu uvedena skladba a jméno umělce a v těle e-mailu bude uvedena adresa URL skladby. Pokud vyberete TweetDeck, otevře se tweet na Compose v TweetDecku s adresou URL stopy (bez umělce nebo informací o stopě).

  • Sdílet na Spotify People: Odeslat příteli do Spotify Inbox. Výběrem této možnosti zobrazíte vyskakovací okno Odeslat do doručené pošty, které obsahuje seznam všech vašich přátel ze Spotify. Vyberte jméno, kterému chcete poslat skladbu (nemůžete přidat zprávu).Pokud stisknete a podržíte název seznamu skladeb (na rozdíl od stopy), zobrazí se možnost Sdílet stopu, ale ne Sdílet na Spotify People.

Lidé neustále sdílejí stopy na Twitteru. Překontrolovat SpotiDJ odposlouchávat stopy, které lidé právě v tuto chvíli sdílejí.

Na Spotify můžete propojit prakticky se vším, jako jsou skladby, seznamy skladeb a výsledky hledání. A tyto odkazy fungují i ​​na vašem mobilním zařízení. Možná budete muset potvrdit, zda je v pořádku, když váš webový prohlížeč otevírá Spotify. V případě iPhone klepnete na Otevřít ve vyskakovacím okně, které se zobrazí při pokusu o spuštění odkazu Spotify.image0.jpg