Jak se zaregistrovat na Facebooku

Carolyn Abram

Oficiálně vše, co pro připojení k Facebooku potřebujete, je platná e-mailová adresa. Platný znamená, že musíte mít snadný přístup ke zprávám v tomto účtu, protože Facebook vám pošle e-mail s potvrzením registrace.

image0.jpgjak se starat o růžové keře

Jak vidíte, musíte vyplnit několik věcí:

proč můj telefon funguje
  • Křestní jméno a příjmení: Facebook je místo založené na skutečné identitě. Zaregistrujte se pod jménem, ​​podle kterého vás lidé znají. Registrace pomocí falešného jména nebo aliasu se nedoporučuje, protože to znesnadní vaši vyhledání přáteli. Po registraci můžete na svou časovou osu přidat přezdívky nebo rodná jména, aby vás přátelé ještě snáze našli.

  • E-mailem: Zde musíte zadat svou platnou e-mailovou adresu. Facebook vás požádá o zadání e-mailu dvakrát, abyste se ujistili, že nedochází k překlepům a vaše e-maily se k vám skutečně dostanou.

  • Heslo: Stejně jako u všech hesel je pro vaše heslo na Facebooku dobrý nápad použít kombinaci písmen a číslic. Pravděpodobně není dobrý nápad používat stejné heslo pro každý web, ke kterému se připojíte, takže pro Facebook použijte něco jedinečného.

  • Narozeniny: Zadejte své datum narození. Pokud se stydíte sdílet své narozeniny, nebojte se: Tyto informace budete moci na časové ose později skrýt.

  • Pohlaví (žena nebo muž): Facebook používá vaše informace o pohlaví k vytváření vět o vás na tomto webu. Obzvláště v jiných jazycích je divné vidět věty, jako by Jennifer přidala vlastní fotku. Pokud chcete na časové ose skrýt své pohlaví, můžete tak učinit po registraci.

    na co se používá schránka

Po vyplnění těchto informací klikněte na Zaregistrovat se (to je velké zelené tlačítko). Gratulujeme: Oficiálně jste se připojili k Facebooku!

Kliknutím na Zaregistrovat souhlasíte s Prohlášením o právech a odpovědnosti a zásadami ochrany osobních údajů Facebooku. Většina webových stránek má docela podobné podmínky a zásady, ale pokud vás zajímá, co je to Facebook, můžete vždy sledovat odkazy na podmínky a soukromí v dolní části každé stránky na Facebooku.