Jak odeslat obsah do StumbleUpon pro sdílení ostatními

Steve Olenski, Nick Robinson

Možná tedy máte svůj vlastní web (nebo konkrétní stránku na svém webu), kterou byste rádi odeslali na StumbleUpon, aby ji vaši kolegové Stumblers mohli vidět a snad sdílet a dát palec nahoru.Tento obsah odešlete takto:m 15 pilulka modrá
 1. Zpět na domovskou stránku klikněte na šipku dolů vedle svého jména.

  image0.jpg 2. Z možností, které se zobrazí, klikněte na Přidat stránku. (Viz obrázek 2-6.)

  image1.jpg

  Zobrazí se obrazovka Přidat novou stránku. 3. Pomocí obrazovky Přidat novou stránku otevřete URL (jinými slovy adresa webové stránky) stránky, kterou chcete odeslat, spolu s následujícími doplňujícími informacemi:

  image2.jpg

  bupropion sr 150 mg hubnutí
  • Je tato stránka pro práci bezpečná? Pamatujte, že někteří z vašich kolegů Stumblerů mohou tento web otevřít v počítači vydaném prací a nechcete, aby se dostali do potíží při pohledu na web, který není vhodný nebo dokonce povolený na jejich pracovním počítači.

  • O čem je tato stránka? Kliknutím na šipku dolů Vybrat zájem zobrazíte seznam témat, ze kterých si můžete vybrat.

  • Přidat značky (volitelné). Do tohoto pole můžete zadat konkrétní značky nebo klíčová slova, která chcete zahrnout. Ty mohou Stumblerům pomoci najít váš obsah na základě stejných značek a klíčových slov.

   Do tohoto pole můžete také zadat další zájmy, protože v předchozí části můžete vybrat pouze jeden. Například pokud se váš web zabývá marketingem a reklamou, můžete zvolit Marketing z pole Vybrat zájem a poté přidat reklamu do pole Přidat značky.

  • Napište komentář (volitelně). V této části můžete přidat popis konkrétního obsahu, který sdílíte. To pomůže čtenáři lépe porozumět obsahu kromě toho, že vidí pouze název.

   působit na plaketu pokročilé péče
  • Jaký je jazyk stránky? Docela vysvětlující. Stačí si vybrat jazyk, ve kterém je tento konkrétní obsah napsán.

 4. Po zadání všech výše uvedených informací je posledním krokem kliknout na tlačítko Přidat tuto stránku a StumbleUpon ji odtud převezme.