Jak synchronizovat soubory na notebooku se systémem Windows 10

Autor: Nancy C. Muir

Pomocí funkce Sync můžete sdílet nastavení počítače mezi zařízeními Windows 10, takže nemusíte znovu nastavovat nastavení na každém zařízení. Chcete-li synchronizovat, musí být funkce Synchronizace zapnuta v nastavení, které je ve výchozím nastavení. Pokud je z nějakého důvodu vypnuto, musíte jej zapnout.Zapněte funkci synchronizace

 1. Chcete-li zapnout funkci Sync, začněte stisknutím kombinace kláves Win + I a zobrazte okno Nastavení. 2. Klikněte na Účty a poté na Synchronizovat nastavení.

  image0.jpg 3. Klepnutím na tlačítko Nastavení synchronizace zapnuto / vypnuto, pokud je vypnuto, zapnete jej.

 4. Kliknutím na tlačítko Zavřít (X) jej zavřete a použijete nastavení. Když je zapnutá funkce Sync, přihlaste se ke svému účtu Microsoft na jiném zařízení a všechna vaše nastavení se synchronizují z cloudu.

Synchronizace funguje pouze s nastavením Windows 10 a nastavením pro aplikace, které si koupíte z Windows Store.Vyberte, která nastavení chcete synchronizovat

Když zapnete synchronizaci, můžete si vybrat, co chcete sdílet. Můžete například sdílet předvolby jazyka, hesla nebo nastavení usnadnění přístupu.

 1. Chcete-li nastavit, co chcete synchronizovat, začněte stisknutím kombinace kláves Win + I.

 2. Klikněte na Účty.

 3. Klikněte na Synchronizovat vaše nastavení.

 4. V části Nastavení individuální synchronizace klikněte na tlačítka Zapnout / Vypnout u různých nastavení, která chcete sdílet, například Nastavení webového prohlížeče nebo Nastavení aplikací.

  Při zapnuté synchronizaci se vybraná nastavení automaticky synchronizují mezi zařízeními Windows 10.

 5. Kliknutím na tlačítko Zavřít (X) zavřete okno a použijete nastavení.

Pokud vám jsou účtována data nebo doba připojení k internetu - například na tabletu Windows 10 s 4G - změnám nastavení se můžete vyhnout poplatkům. V Nastavení přejděte na Zařízení a klikněte na tlačítko Zapnout / Vypnout v části Stáhnout přes měřená připojení.