Jak synchronizovat hudbu Spotify s iPodem

Autor: Kim Gilmour

Spotify je kompatibilní se všemi klasickými modely iPodů, iPod shuffle a iPod nano. Jakýkoli iPod, který se připojuje pomocí kabelu USB, než vůbec první model, který vyžadoval a Připojení FireWire (není tu muzeum, kterému byste to mohli darovat?), bude fungovat.Jedinou výjimkou je iPod touch: Chcete-li poslouchat místní stopy, musíte si stáhnout mobilní aplikaci Spotify. Pokyny v následující části platí pouze pro klasickou, nano a náhodnou verzi přehrávače iPod. (Mobilní aplikace Spotify je také nekompatibilní s první generací iPodu touch - takže pokud jste si dříve osvojili svět technologie dotykové obrazovky, bohužel tyto pokyny pro vás také nefungují.)Chcete-li synchronizovat hudbu ze Spotify do iPodu, postupujte takto:

jak rychle lisinopril funguje
 1. Pokud je spuštěný, ukončete iTunes.  Nelze synchronizovat, pokud máte obě tyto aplikace otevřené, protože by to mohlo způsobit konflikty.

  vedlejší účinky acetaminofenu
 2. Otevřete Spotify.

 3. Připojte iPod jako obvykle pomocí kabelu USB k počítači.  Váš iPod by se měl zobrazit pod Zařízeními v levém postranním panelu okna Spotify.

  Při prvním připojení iPodu ke Spotify se zobrazí dotaz, zda chcete iPod vymazat a synchronizovat se Spotify. V následujících synchronizacích se od vás již nebude žádat, abyste to udělali znovu, pokud budete pro synchronizaci nadále používat Spotify.

  image0.jpg

 4. Pokud se objeví v okně Spotify, klikněte na Vymazat iPod a synchronizovat pomocí Spotify.

  co je celulózový prášek

  Poté, co Spotify vymaže váš iPod, se v horní části stránky zobrazí dvě možnosti: Synchronizovat veškerou hudbu s tímto iPodem a Ručně zvolit seznamy skladeb k synchronizaci.

 5. Synchronizujte veškerou hudbu do svého iPodu.

  IPod automaticky začne synchronizovat veškerou vaši hudbu, protože ve výchozím nastavení je vybrána možnost Sync All Music to This iPod. Navíc Spotify synchronizuje vaše seznamy skladeb, skladby označené hvězdičkou atd. - ale ve skutečnosti se kopírují pouze skladby, které jste si již zakoupili.

  Na stupnici průběhu můžete vidět, kolik synchronizace bylo dokončeno. Odpočítává, kolik stop zbývá k synchronizaci. Pod zařízeními si také můžete všimnout rotujících šipek vedle vašeho iPodu, což znamená, že probíhá synchronizace. Když se šipky zastaví a změní se na tlačítko Vysunout, synchronizace je dokončena.

 6. Po dokončení synchronizace můžete iPod bezpečně odebrat kliknutím na tlačítko Vysunout, které se zobrazí vedle iPodu v postranním panelu Spotify.

  Samotný iPod může také zobrazit zprávu s varováním, abyste se neodpojili. Pokud je iPod správně vysunut, ujistěte se, že varovná zpráva na iPodu zmizí (může to trvat několik sekund).

  generický identifikátor pilulky subutexu
 7. Jakmile varovná zpráva zmizí, odpojte iPod.

Váš obnovený iPod je připraven - aktualizován prostřednictvím Spotify a bez zásahu iTunes! Při příštím připojení přehrávače iPod nebude trvat tak dlouho, než zjistí jakékoli změny v nastavení souboru, jako to udělala původní synchronizace.