Jak aktualizovat podcasty v iTunes

Tony Bove

Mnoho kanálů podcastů poskytuje nový materiál v pravidelných intervalech. iTunes mohou tyto kanály automaticky kontrolovat a aktualizovat vaši knihovnu novými epizodami podcastů. Můžete například naplánovat, aby iTunes zkontrolovaly nové epizody podcastů - například zprávy, počasí, dopravní hlášení a ranní talk show - než se probudíte a automaticky aktualizujete iPod.Chcete-li aktualizace zkontrolovat ručně, vyberte v podokně Knihovna seznamu zdrojů podcasty a poté klikněte na tlačítko pro obnovení kruhového kruhu v levém dolním rohu zobrazení na kartě Nehrané nebo Podcasty nebo na tlačítko Obnovit ve spodní části pravý roh zobrazení na kartě Seznam.Všechny předplacené kanály podcastu se aktualizují okamžitě po aktualizaci a iTunes stáhnou nejnovější (nebo všechny) epizody, podle toho, jak nastavíte předvolby podcastů pro plánování aktualizací podcastů.

Chcete-li změnit nastavení podcastu tak, aby iTunes mohli automaticky kontrolovat nové podcasty, klikněte na kartu Seznam a poté klikněte na tlačítko Nastavení v dolní části zobrazení karty Seznam. Zobrazí se dialogové okno Nastavení podcastu. Nastavení pro každý podcast můžete změnit samostatně výběrem podcastu v rozbalovací nabídce Nastavení pro. Nastavení je následující:mohu vzít benadryl s mucinex dm
  • Zkontrolujte nové epizody: Vyberte, zda chcete podcasty kontrolovat každou hodinu, den, týden nebo ručně - kdykoli chcete.

  • Nastavení pro: Vyberte, který podcast ve své knihovně iTunes plánujete aktualizovat, nebo zvolte Podcast Defaults a použijte toto nastavení pro všechny podcasty ve vaší knihovně.

  • Když jsou k dispozici nové epizody: Můžete si stáhnout nejnovější (užitečné pro podcasty se zprávami), stáhnout všechny epizody (užitečné pro podcasty, které si možná budete chtít ponechat), nebo neudělat nic, takže můžete pomocí tlačítka Obnovit provést ruční aktualizaci podle potřeby.  • Epizody k uchování: Vyberte, zda chcete zachovat všechny epizody, všechny nehrané epizody, nejnovější epizody nebo předchozí epizody.

    difenhydraminová dávka pomoci při spánku

    Udržování nepřehraných epizod je užitečným způsobem, jak si uspořádat zpravodajské podcasty. Pokud jste hráli epizodu (nebo její část), pravděpodobně ji již nepotřebujete, ale pravděpodobně si chcete ponechat ty, které jste ještě nehráli. S tímto nastavením iTunes automaticky odstraní ty, které jste hráli.

Pokud synchronizujete podcasty automaticky se svým iPodem, nenastavujte možnost Epizody ponechat vyskakovací na Všechny nehrané epizody - místo toho použijte Všechny epizody. To je důvod: Pokud posloucháte část epizody podcastu na svém iPodu a poté synchronizujete zařízení, epizoda podcastu zmizí z iTunes (protože již není přehrána).

Pokud jsou epizody stále na internetu, můžete je obnovit výběrem možnosti Stáhnout vše pro možnost Když jsou k dispozici nové epizody.