Jak aktualizovat shrnutí profilu LinkedIn a základní informace

Autor: Joel Elad

jak nainstalovat ssd windows 10

Pokud máte představu o tom, co chcete do sekce Souhrn a Základní informace svého profilu vložit, je třeba se do toho pustit LinkedIn a připojte tato data do správných polí. Až budete připraveni, postupujte takto:1Jít do LinkedIn a přihlaste se. Klikněte na odkaz Profil na horním navigačním panelu.

Budete přesměrováni na stránku profilu.

dvaKlikněte na tlačítko Upravit, přejděte dolů do části Souhrn a klikněte na odkaz Přidat souhrn pod záhlavím části Souhrn.

Zobrazí se stránka Profesionální shrnutí.

3Do textového pole Souhrn zadejte odstavec nebo dva, které vás profesionálně shrnují.

Máte omezeno na 2 000 znaků, ale text udržujte výstižný a soustředěný.

4Do stejného pole zadejte své dovednosti nebo speciality jako samostatný seznam.

Oddělte každou položku čárkou a za poslední položku v seznamu nedávejte žádnou interpunkci. Mezi dovednostmi nemusíte stisknout Enter / Return.

5Kliknutím na modré tlačítko Uložit uložte souhrn.

Budete přesměrováni zpět na svou profilovou stránku. Dále musíte ve svém profilu LinkedIn aktualizovat část Základní informace.6Klikněte na odkaz Upravit (vypadá to jako tužka) vedle vašeho jména a aktualizujte své jméno.

Nyní se zobrazí pole Upravit název vašeho profilu.

řešit proměnnou v exponentu

7V poli Upravit vaše profilové jméno dvakrát zkontrolujte své jméno a do zobrazeného textového pole přidejte jakékoli rodné nebo dřívější jméno. Rozhodněte se, zda chcete, aby vaše zobrazovaná a dřívější / dívčí jména byla viditelná pouze pro vaše připojení, vaši rozšířenou síť nebo pro všechny na LinkedIn. Po dokončení klikněte na modré tlačítko Uložit.

Chcete-li pro svůj profil zachovat vyšší úroveň ochrany osobních údajů, můžete zvolit možnost Zobrazované jméno kliknutím na rozevírací šipku vedle pole Zobrazované jméno, aby se ve vašem veřejném profilu zobrazilo pouze vaše křestní jméno a poslední iniciála. Pokud vyberete tuto možnost, vaše spojení prvního stupně uvidí vaše celé jméno, ale veřejnost uvidí pouze vaše jméno a příjmení.

8Klikněte na odkaz Upravit vedle nadpisu a zadejte svůj profesionální nadpis (___ hlavní pracovní pozice).

Sem můžete vložit libovolný název úlohy, ale ujistěte se, že zprostředkovává vaši hlavní roli tak, jak chcete, aby ji ostatní viděli. Po dokončení klikněte na modré tlačítko Uložit.

9Kliknutím na odkaz Upravit vedle řádku Lokalita a průmysl aktualizujte svou polohu a vyberte odvětví, které nejvíce spojujete s vaší kariérou.

Můžete si vybrat z více než 140 označení, takže skenování seznamu chvíli trvá. Upozorňujeme, že některá z uvedených odvětví jsou konkrétnější než ostatní. Chcete vybrat nejlepší možnou shodu. Například pokud vytváříte vlastní grafiku pro webové stránky, můžete jako svůj obor vybrat Internet, ale ještě lepší volbou bude Online média.

10Klikněte na tlačítko Uložit a ukončit.

Budete přesměrováni zpět na svou profilovou stránku. Nyní jste pokryli jádro svého profilu LinkedIn.