Jak nahrávat obrázky na Squarespace

Autor: Kris Black

Obrázky jsou důležité, protože dodávají designu vašeho webu značnou vizuální přitažlivost. Obrázek na svém webu můžete získat prostřednictvím Squarespace třemi způsoby:jak dlouho trvá působení gabapentinu

První dvě metody zahrnují nahrávání z počítače. Ve třetí metodě vytáhnete obrázek z jiného webu. Kdykoli přidáte obrázek, zobrazí se toto pole:

image0.jpg

75 325 bílá pilulka

Kliknutím na toto pole otevřete systémové dialogové okno, kde můžete přejít do složky v počítači, vybrat obrázek a nahrát jej. Pokud se vám to zdá příliš těžkopádné, můžete jednoduše přetáhnout soubor s obrázkem z počítače a umístit ho na pole s obrázkem. Každá akce nahraje obrázek na váš web.V některých oblastech vašeho webu, například na stránce galerie nebo bloku galerie, můžete přetáhnout více obrázků. Teď je to obrovská úspora času.

Pokud chcete nahrát obrázek z webu, zkontrolujte, zda má pole obrázku ikonu v pravém dolním rohu. Pokud ano, klikněte na tuto ikonu a do zobrazeného dialogového okna zadejte webovou adresu.

Poté klikněte na tlačítko Najít obrázky a Squarespace vyhledá všechny dostupné obrázky na zadané webové adrese a zobrazí je, abyste je mohli vybrat. Klikněte na obrázek, který chcete použít, a Squarespace tento obrázek vytáhne na váš web.