Jak nahrávat videa na Twitter

Laura Fitton, Anum Hussain, Brittany Leaning

nejlepší čas na užívání metamucilu

Cvrlikání není jen síť pro nahrávání fotografií. Je to mediální web, který dokáže mnohem více, například video. Od roku 2012 se na Twitteru každou minutu sdílelo odhadem 700 milionů videí z YouTube, což je úžasná rychlost, která se od té doby dramaticky zvýšila.Kromě toho uvidíte Vines, videa na Facebooku, Instagram a další druhy videí a nyní Hyperlapses a můžete vidět, že sdílení videa je neuvěřitelně populární použití Twitteru.Videa se ve tweetech zobrazují podobně jako fotografie. Ve vašich tweetech dostávají své vlastní odkazy a jsou umístěny přímo pod vaší kopií tweetu, aby uživatelé mohli přehrávat videa přímo z tweetu. Na rozdíl od odkazů na fotografie, které se automaticky přidávají na konec tweetu, lze odkazy na video umístit kdekoli v kopii tweetu (i když většina lidí je stejně umístí na konec).

To přichází

To přichází je mobilní aplikace vlastněná samotným Twitterem pro vytváření 6sekundových videoklipů. Tyto klipy se nahrávají do sítě Vine a lze je automaticky sdílet prostřednictvím vašeho účtu Twitter. Vaše videa z Vine mohou být o čemkoli. Mnoho lidí jej začalo používat pro komická videa.žlutý xanax s 901

Jedním z nejznámějších uživatelů révy je uživatel BatDad , otec, který se vydává za Batmana v různých situacích a je typickým otcem. Jeho jednoduchý koncept, který začal stejně zábavně a zábavně se svými dětmi, vedl k oblíbenému kanálu s více než 2 miliony sledujících. Navíc byla jeho videa sdílena více než 100 milionůkrát.

Youtube

Ačkoli Vine je aplikace vlastněná a spouštěná na Twitteru, stále můžete používat weby s videem, jako je Youtube . Jednoduše pomocí odkazu na video z YouTube ve svém tweetu můžete snadno sdílet videa delší než 6 sekund se svými sledujícími na Twitteru.

Videa na YouTube jsou nejčastěji tweetována, když uživatelé sdílejí vtipné video, které právě objevili. Mnoho lidí tweetuje videa jako součást kampaně, jako je uvedení nového produktu společnosti nebo nová iniciativa neziskové organizace.premarinový krémový kupón 2019

GIFy

GIF znamená Formát výměny grafiky. Jednoduše řečeno, GIF je animovaný obrázek. Je to jako jedna z těch skvělých pohyblivých rodinných fotografií ve filmech o Harrym Potterovi.

Populární stránka s obsahem BuzzFeed je známá používáním souborů GIF. Tyto animované obrázky mohou přidat osobnost, vkus a barvu. Mnoho uživatelů na sociální platformě Tumblr mít vedle krátkých titulků i blogy Tumblr věnované nahrávání souborů GIF.

image0.jpg