Jak používat iTunes k nastavení libovolného přehrávače iPod

Tony Bove

Pomocí iTunes můžete nastavit libovolný model přehrávače iPod bez ohledu na to, zda jste připojeni k síti Wi-Fi. S iTunes můžete nastavit svůj iPod touch ze zálohy iTunes a také upravit název svého iPodu touch podle těchto kroků rychlého nastavení pomocí iTunes. (IPod můžete také přejmenovat, když jej používáte k synchronizaci pomocí iTunes.)

Když k počítači poprvé připojíte nový iPod pomocí kabelu USB, zobrazí iTunes uvítací obrazovku.image0.jpg

Při nastavování zařízení iPod touch postupujte podle těchto pokynů; přeskočte na krok 2 a nastavte iPod nano, iPod classic nebo iPod shuffle:

 1. Pokud nastavujete iPod touch a synchronizovali jste jej dříve ve stejném počítači, zvolte, zda chcete použít jeho nastavení obnovením ze zálohy nebo nastavit zařízení jako nové.

  iTunes nejprve zkontrolují, zda jste někdy zálohovali iPad, iPod touch nebo iPhone. Pokud jste je dosud nenastavili, přejděte ke kroku 2. Jinak vám iTunes nabízí následující možnosti:

  jak formátovat buňky v aplikaci Excel
  • Nastavit jako nové: Tuto možnost vyberte, pokud chcete nastavit iPod touch jako nový.

  • Obnovit ze zálohy: Vyberte tuto možnost a vyberte iPad, iPod touch nebo iPhone z rozbalovací nabídky pro obnovení názvu a nastavení předchozího zařízení. Vaše nastavení automatické synchronizace se obnoví z předchozí zálohy, ale pokud je chcete, můžete je změnit.

   co je lihovina
 2. Na uvítací obrazovce klikněte na tlačítko Pokračovat.

  iTunes zobrazí obrazovku Synchronizovat s iTunes a zobrazí vám karty iTunes, které používáte k procházení knihovny iTunes.

 3. Klikněte na tlačítko Začínáme.

  Po kliknutí na Začínáme zobrazí iTunes stránku Souhrnná synchronizace.

  image1.jpg

 4. (Volitelné) Poklepejte na název a na stránce Souhrnná synchronizace zadejte nový název pro iPod.

  Poklepejte dovnitř názvu, aby se zvýraznil a zobrazil textový kurzor, a zadejte nový název.

 5. (Volitelné) Upravte nastavení synchronizace iPodu.

  ahoj def plochá obrazovka tv

  Můžete začít synchronizovat hned nebo synchronizovat později. Pokud provádíte synchronizaci nyní, počkejte na zprávu Synchronizace je dokončena v horním stavovém podokně a poté pokračujte dalším krokem.

 6. Klikněte na Hotovo a odpojte iPod.

  Odpojte zařízení od počítače vysunutím. Chcete-li vysunout iPod, klikněte na tlačítko vysunout vedle jeho názvu v tlačítku synchronizace iPodu. Poté můžete iPod připojit k dokovací stanici nebo napájecímu adaptéru a pokračovat v dobíjení baterie.

  Po vysunutí přehrávače iPod počkejte, až se na jeho displeji zobrazí hlavní nabídka, nebo klepněte na zprávu OK k odpojení. Poté jej můžete odpojit od počítače. Nikdy neodpojujte iPod před jeho vysunutím, protože takové špatné chování by mohlo způsobit jeho zamrznutí a vyžadovat reset.

  Hotovo, pokud nastavujete iPod shuffle, a téměř hotovo, pokud nastavujete iPod touch, iPod nano nebo iPod classic. Přejděte na krok 8 pro iPod nano nebo iPod classic.

 7. Pouze iPod touch: Chcete-li dokončit nastavení zařízení iPod touch, potřebujete přístup k síti Wi-Fi a internetu, abyste měli přístup k iTunes Store a iCloud a mohli si založit svůj online účet.

 8. iPod nano a iPod classic: Vyberte si jazyk na první obrazovce.

  Váš iPod nano nebo iPod classic obsahuje seznam jazyků. Vyberte si svůj jazyk (klepněte na něj na iPodu nano, nebo použijte rolovací kolečko a kliknutím na tlačítko výběru jej vyberte na iPodu classic).

To je vše, nastavení jste dokončili. Teď si to užijte!