Jak používat MySpace k hledání přátel

Přátelství je základem MySpace. Miliony uživatelů jsou aktivní v komunitě MySpace. Přítele můžete najít pomocí přímé adresy URL MySpace, procházením nebo vyhledáním uživatele.

sotalol vs sotalol af

Najděte přítele s přímou adresou MySpace URL

Použití přímé adresy URL MySpace k vyhledání jednotlivce je stále snazší. Stále více uživatelů MySpace vysílá své adresy URL MySpace prostřednictvím letáků, e-mailů, samolepek, billboardů, televizních reklam a jakýchkoli jiných způsobů reklamy a propagace. Pokud vám některá z těchto adres URL padne do oka a pamatujete si ji, připojte ji do svého prohlížeče a dostanete se přímo na stránku profilu daného uživatele MySpace.Procházet MySpace pro přítele

Prohlížení uživatelů je způsob MySpace, kterým můžete třídit, třídit a filtrovat masy, což usnadňuje hledání MySpacers, se kterými se chcete spřátelit.Chcete-li procházet MySpace pro uživatele, klikněte na odkaz Procházet v horní části stránky s profilem MySpace a vyberte základní nebo pokročilé procházení:

  • Možnost Základní omezuje možnosti procházení na pohlaví, věk, stav vztahu (například svobodný a ženatý), důvody pro použití MySpace (například randění a přátelé) a to, zda mají nebo nemají vrátit ty, kteří nezveřejnili profilovou fotku.  • Možnost Pokročilé vám umožní lépe určit výsledky hledání tím, že vám nabídne mnohem více možností vyhledávání. Od typu těla až po úroveň vzdělání je tato možnost rozhodně pro uživatele, kteří přesně vědí, koho hledají.

    image0.jpg

Po výběru možnosti Základní nebo Pokročilé musíte vybrat všechna kritéria procházení a metodu řazení. Poté kliknutím na tlačítko Aktualizovat zobrazíte výsledky procházení. Bude vráceno maximálně 3 000 uživatelů. Poté můžete kliknutím na jména ostatních uživatelů zobrazit jejich profilové stránky. Když jste na stránce profilu uživatele, jste připraveni poslat žádost o přátelství znovu.jaká antibiotika se používají k léčbě utis

Hledání přítele na MySpace

Můžete vyhledávat uživatele podle zobrazovaného jména, e-mailové adresy nebo školy, abychom jmenovali alespoň některé. Hledání se obvykle používá k vyhledání velmi konkrétní osoby nebo skupiny lidí na základě poměrně přísných kritérií vyhledávání.

Chcete-li vyhledat uživatele na serveru MySpace, klikněte na odkaz Hledat v horní části stránky s profilem MySpace a poté vyberte metodu vyhledávání:

mohu vzít benadryl a claritin?

image1.jpg

  • Najít přítele vám umožní najít někoho, koho konkrétně hledáte. Můžete vyhledávat podle jména, zobrazovaného jména nebo e-mailové adresy.

  • Vyhledávač spolužáků prohledává MySpace podle názvu školy, země a státu / provincie. Jedná se o rychlý a snadný způsob, jak najít uživatele, které znáte ze středoškolských nebo vysokoškolských let.

  • Profily vyhledávání pro lidi s podobnými osobními zájmy vám umožní vyhledávat další uživatele MySpace zadáním klíčového slova a výběrem oblasti zájmu, jako je Obecný zájem, Hudba, Filmy nebo Knihy.

    je na bolest lepší tylenol nebo ibuprofen
  • Profily vyhledávání pro lidi s podobnými profesními zájmy vám umožňují získat další uživatele, kteří mohou mít stejné kariérní vztahy jako vy.

Poté klikněte na tlačítko Najít. Až zúžíte, koho hledáte, zobrazíte výsledky kliknutím na příslušné tlačítko vyhledávání. Jakmile najdete jehlu v kupce sena, jednoduše klikněte na profilový odkaz nebo profilový obrázek dané osoby - a přejděte přímo do profilu daného uživatele.