Jak používat hudební přehrávač MySpace

Hudební přehrávač MySpace je od začátku funkcí MySpace. Hudební přehrávač MySpace poskytl hudebníkům prostor pro masy - nabídl rovnoměrné hrací pole pro každou kapelu, která ji používala, bez ohledu na to, jak obskurní. Kdo potřebuje rádiovou hru, když byste (potenciálně) mohli poslouchat vaši píseň na MySpace miliony lidí?

image0.jpgAčkoli kapely a hudebníci milují hudební přehrávač MySpace, fanoušci na MySpace ho milují ještě více. Hudební přehrávač MySpace kapely dává každému potenciálnímu fanouškovi okamžitou chuť toho, co hudebník nabízí. Žádné stahování, žádné platby a žádné potíže. Dávat sílu lidem nikdy nebylo tak moderní:  • Okamžitý přístup: Chceš teď slyšet hudbu? Máš to. Hudební přehrávač MySpace dává komukoli příležitost okamžitě si poslechnout toto potenciálně průlomové pásmo.

  • Interakce a zpětná vazba: Hudební přehrávač MySpace má systém hodnocení a komentářů, který vám umožní kdykoli vyjádřit jakýkoli názor, který chcete. Hudebníci mají také možnost povolit stahování skladeb prostřednictvím hudebního přehrávače MySpace.    Také vás vždy zajímalo, co ta kapela vlastně zpívala v té jedné písni, o které se vám nezdá, že by vám vyšla z hlavy? Hudební přehrávač MySpace má možnost Lyrics, takže se už nečudujte - vše je vysvětleno černobíle.

  • Snadná distribuce: Již nemusíte posílat skladby prostřednictvím e-mailu nebo rychlé zprávy. Jednoduše pošlete svým přátelům adresu URL MySpace kapely.

  • Možnost samostatného hráče: Pokud se vám zdá, že této nové kapely nemáte dost, ale nemůžete se celý den potýkat s MySpace v práci (i když chcete), klikněte na tlačítko Samostatný přehrávač, které je na každém hudebním přehrávači MySpace. Pak máte svůj vlastní osobní jukebox plný dobrot vaší kapely, který se během vašeho pracovního dne může vznášet i nad těmi nejtvrdšími tabulkami aplikace Excel.  • Možnost přidat skladby do osobního profilu: Na svou osobní stránku MySpace můžete potenciálně přidat libovolnou skladbu, kterou můžete poslouchat v hudebním přehrávači MySpace od hudebníka. Tuto šikovnou část magie můžete udělat kliknutím na tlačítko Přidat pod každou skladbou.