Jak používat kapesní aplikaci pro výzkum ve třídě

Autor: Sam Gliksman

Pocket je jedním z nejpopulárnějších z řady programů pro ukládání a čtení webového obsahu na iPadu. Pokud se snažíte zmocnit studenty, aby pomocí internetu shromažďovali, hodnotili a používali informace, je nezbytný nástroj, jako je Pocket, pro udržení tohoto obsahu uspořádaného a dostupného podle potřeby.Mezi jeho mnoha funkcemi patří některé z nejvýraznějších výhod Pocket: • Jakékoli zařízení nebo platforma

 • Organizace • Čtení offline

 • Snadné prohlížení

 • Integrace • Oblíbené

 • Síťování

Pocket má celou řadu metod pro ukládání článků. Chcete-li jej nainstalovat a používat, postupujte takto:

 1. V iPadu přejděte do App Store, vyhledejte aplikaci Pocket a stáhněte si verzi pro iPad.

  funguje revatio jako viagra
 2. Klepnutím na ikonu spusťte aplikaci. Aplikace vás vyzve k zadání informací o vašem účtu.

 3. Klepnutím otevřete účet v aplikaci nebo přejděte přímo na Instapaper a otevřete si tam svůj účet.

  Je dobré mít účet, abyste se mohli přihlásit na jakémkoli zařízení a mít přístup ke svému obsahu Pocket.

 4. Nainstalujte si záložku nebo e-mailový kontakt.

  Jakmile máte svůj kapesní účet, ujistěte se, že můžete ukládat stránky z jakéhokoli zařízení nebo počítače. Instalace záložky do vašeho prohlížeče - tlačítka umístěného na panelu nástrojů prohlížeče - je nejjednodušší způsob, jak ukládat stránky na svém notebooku nebo počítači. Na vašem iPadu je to trochu složitější, ale máte také nějaké alternativy.

  • Desktopový prohlížeč: Jít do Kapsa a přihlaste se ke svému účtu. Klikněte na odkaz Jak uložit na horním panelu nabídek. Podle pokynů v části Uložit do kapsy z počítače přidejte ikonu na panel nástrojů prohlížeče.

  • Mobilní Safari: Otevřete aplikaci Pocket, klepněte na ikonu Pocket menu - lemovaná ikona v levém horním rohu displeje - a vyberte Nápověda. Klepněte na Jak uložit a přejděte dolů, dokud neuvidíte možnost Z mobilního Safari. Bookmarklet můžete nainstalovat do Safari klepnutím na tlačítko Instalovat. Spustí váš prohlížeč a provede vás procesem.

  • Ukládání prostřednictvím e-mailu: Přidejte kapesníadd@getpocket.come-mailovou adresu kontaktům. Přejděte do nabídky Nápověda, klepněte na Jak přidat a uvidíte Uložit jako e-mail jako jednu z kategorií. Klepněte na tlačítko Naučit se a podle pokynů přidejte e-mailovou adresu Pocket do svého adresáře.

 5. Přidejte stránky do své kapesní knihovny.

  Máte několik možností:

  • Použití záložky: Pokud jste záložku nainstalovali na panel nástrojů svého prohlížeče, jednoduše klikněte na tlačítko Uložit do kapsy, když jste na jakékoli stránce, kterou chcete uložit pro pozdější čtení, a je přidán do vaší kapesní knihovny. Už to snadnější nemůže být.

  • Uložit z jiných aplikací: Přes Pocket se připojuje přes 300 aplikací. Klepnutím na ikony uložíte obsah do svého účtu Pocket z aplikací, jako jsou Twitter, Pulse, Zite, Flipboard a další.

  • Pomocí e-mailu: Každou stránku můžete poslat e-mailem do kapsyadd@getpocket.comemailová adresa. Pocket rozpozná vaši e-mailovou adresu jako odesílatele a uloží obsah vašeho účtu. Pokud jste do svých Kontaktů přidali e-mailovou adresu Pocket, jak je popsáno v kroku 4, klepněte na šipku Sdílet v horní nabídce v Safari a vyberte Pošta.

   dávkování pyrantelu pro koťata

   Zobrazí se e-mailová zpráva s adresou URL stránky v těle. Začněte psát Kapsa v poli Komu: a Mail rozpozná kapesní e-mailovou adresu a nabídne ji jako výchozího adresáta. Odešlete zprávu a stránka se přidá do vaší knihovny Pocket.

   image0.jpg

 6. Klepnutím otevřete aplikaci Pocket a procházejte knihovnu.

  Zobrazí se váš seznam článků spolu s úvodním textem každého z nich.

 7. Klepnutím na něj vyberte libovolný článek.

  Integrovaná čtečka prezentuje článek v čistém formátu poté, co jej zbaví reklam a rozptýlení.

Mnoho dalších možností stojí za prozkoumání. Zde je přehled těch nejlepších:

 • Označit články: Přejeďte prstem po jakékoli položce a zobrazí se nabídka možností. První možnost umožňuje označit článek pro snadné vyhledání. Pokud jste například uložili recept na Sladkokyselé kuře, možná budete chtít přidat značky, jako je Jídlo , Recept, a čínština . Klepněte na Značky v nabídce Pocket později a vyberte libovolnou značku ze seznamu.

 • To se mi líbí nebo archiv: Přejeďte prstem po libovolné položce a klepnutím na ikonu hvězdičky se vám bude líbit a přidáte ji do seznamu oblíbených položek. Klepnutím na ikonu Koš smažete článek nebo klepnutím na ikonu Zaškrtnutí jej uložíte do složky Archiv pro pozdější použití.

  image1.jpg

 • Podíl: Vaše matka vám vždy říkala, abyste se podělili, že? Když najdete zajímavý článek, snadno o něm dáte vědět ostatním. Přejeďte přes libovolnou položku a klepněte na ikonu Sdílet. Sdílejte článek přes Twitter, Facebook a řadu dalších služeb sociálních sítí. Článek můžete také odeslat e-mailem pomocí možnosti Odeslat příteli.

 • Vyhledávání: Klepněte na lupu na horním panelu nástrojů a zadejte hledaný výraz. Pocket provádí fulltextové prohledávání všech článků ve vašem seznamu.

Použijte Pocket pro jednoduchou spolupráci při výběru obsahu. Otevřete si účet třídy pro Pocket pomocí svého e-mailu jako držitele primárního účtu. Každý student se může přihlásit k účtu kurzu a přidat ikonu Uložit do kapsy na svůj panel nástrojů webového prohlížeče podle pokynů uvedených výše. Studentům také můžete povolit přidávání obsahu prostřednictvím e-mailu.

Otevřete prohlížeč pro stolní počítače a přihlaste se do Kapsa účet. Klikněte na šipku dolů vedle loga Pocket v horní části obrazovky a z rozevíracího seznamu možností nabídky vyberte Možnosti. Klikněte na E-mailové účty a přidejte e-mailové adresy studentů. E-maily odeslané z kteréhokoli z těchto účtů na adresu add@getpocket.com budou automaticky přidány k obsahu vašeho skupinového účtu.