Jak používat Push and Fetch pro e-mail na iPhone

Autor: Joe Hutsko, Barbara Boyd

Na iPhonu přejdete na obrazovku Pošta, kontakty, kalendáře a uvidíte tlačítko s názvem Načíst nová data. Představte si aplikaci Mail jako psa a vaše příchozí e-mailové zprávy jako míč. Poštovní server hodí - terminologie je tlačí - vaše zprávy a iPhone je načte - nebo stáhne -.Případně jsou zprávy na serveru a Mail je po načtení načte a načte. Opět máte možnost zapnout nebo vypnout Fetch and Push.kulatá bílá pilulka an627

Zde je postup, jak aktivovat nebo deaktivovat načítání:

 1. Klepněte na Nastavení → Pošta, kontakty, kalendáře → Načíst nová data.  malá bílá pilulka m 2

  Otevře se obrazovka Načíst nová data.

  image0.jpg

 2. Zapněte Push a ze serveru se do vašeho iPhone odešlou nová data.  Ať už je pošta otevřená nebo ne, zprávy přicházejí do vaší poštovní schránky v reálném čase a při příchodu uslyšíte zvukové upozornění, pokud jste si je založili.

  omeprazol, k čemu to je
 3. Nastavit Push nebo Fetch pro každý účet; klepněte na název účtu.

  Otevře se obrazovka s dostupnými možnostmi plánu. iCloud vám také umožňuje přiřadit Push ke konkrétním poštovním schránkám, jako jsou Doručená pošta nebo Koncepty a ostatní zůstanou Fetch.

 4. Klepněte na požadovanou možnost.

  Vyberte si z následujících možností:

  • Tam: Automatické načítání nových zpráv, jakmile přijdou do vaší doručené pošty na serveru.

  • Vynést: Zkontrolovat zprávy v intervalu, který jste dříve stanovili.

   duloxetin 30 mg tobolka
  • Příručka: Chcete-li zkontrolovat, zda jsou zprávy k dispozici pouze při otevření aplikace Pošta, nebo když obnovíte doručenou poštu přetažením dolů pod stavový řádek.

 5. Posunutím dolů vyberte frekvenci načítání a zobrazte možnosti.

  Pokud vypnete Push nebo použijete aplikaci, která nepodporuje Push, váš iPhone automaticky stáhne zprávy na vámi zvolenou frekvenci.