Jak pracovat Snapchat

Autor: Kacey Kroh, Abshier House, Abshier House

Aplikace Snapchat je systém pro zasílání fotografií a videa pro vaše zařízení Android nebo iOS. Poté, co obrázek přichytíte nebo nahrajete na Snapchat, můžete fotografii upravit pomocí titulků, nabídek, informací o počasí, času, barevných filtrů. . . pojmenujete to! Až budete s fotkou nebo videem hotovi, můžete je poslat dalším uživatelům Snapchatu.

jak změnit pozadí na mac

Jak funguje Snapchat je stejně snadné jako 1-2-3. Je důležité si uvědomit, že tato aplikace není tvrdý editor fotografií a videa a je určena pro zábavu. . . Buďte hloupí a dobře se bavte!Jak pracovat Snapchat


how-to-work-snapchat

1Pořizujte, natáčejte nebo nahrávejte fotografie nebo 10sekundové video.

Chcete-li pořídit fotografii, jednoduše klepněte na tlačítko ve spodní dolní části obrazovky. Chcete-li pořídit video, podržte tlačítko na obrazovce po dobu až 10 sekund v závislosti na tom, jak dlouho má váš Snap hrát.

Chcete-li nahrát již existující fotografie a videa, je vyžadována aplikace třetí strany s názvem SnapRoll. Vyhledejte, stáhněte a poté vytvořte novou sadu pověření pro tuto aplikaci. Přihlaste se, upravte svou fotografii nebo video v editoru Snapchat SnapRoll a zvolte Sdílet. Zobrazí se seznam. Vyberte Snapchat a vaše stávající fotografie nebo videa lze použít v aplikaci Snapchat.


editace-media-text

co znamená kontrola v šachu

dvaUpravte text svého média.

Diagram ukazuje některé z možností, které máte k úpravám textu, jak se naučíte jak pracovat Snapchat .3Upravte svou fotografii nebo video pomocí nástrojů pro kreslení a filtrů.

Diagram ukazuje, jak přistupovat k některým dostupným nástrojům pro kreslení a filtrům. Barvy můžete upravovat také pomocí posuvné stupnice zobrazené vpravo.


přidat přátele

jak používat vypouštěcího hada

4Pořiďte snímek obrazovky, uložte do své knihovny nebo odešlete kontaktům Snapchat.

Až skončíte s hraním a úpravami fotografií nebo videí; ukládání a odesílání je stejně snadné jako klepnutí na obrazovku.