Programování v jazyce Java pro Android: Začněte instalací softwarových nástrojů

Barry Burd

Než budete moci psát programy Java pro zařízení Android, potřebujete nějaké softwarové nástroje. Pokud jste v instalaci softwaru staří a pokud váš počítač není nepředvídatelný, pravděpodobně vám tyto kroky poslouží dobře. 1. Navštivte Programování v jazyce Java pro vývojáře Android pro figuríny webovou stránku a stáhnout soubor obsahující příklady programů.  bílá oválná pilulka 259
 2. Navštivte Jáva stáhněte si prostředí Java Runtime Environment (pokud ve svém počítači již nemáte nejnovější verzi prostředí Java).

  Vyberte verzi softwaru, která odpovídá vašemu operačnímu systému (Windows, Macintosh atd.) A délce slova operačního systému (32bitový nebo 64bitový). 3. Navštivte Android SDK a stáhněte si sadu Android Software Development Kit (SDK).

  Stažený balíček je a.ziparchivní soubor.

 4. Extrahujte obsah staženého archivního souboru na místní pevný disk.  clavamox bez předpisu veterináře

  Obrázek ukazuje soubor stažený do počítače se systémem Windows. The.zipobsah souboru byl extrahován do nové složky s názvemc: UsersMyUserNameadt-bundle-windows-x86.

  image0.jpg

  Tento obrázek ukazuje soubor stažený do počítače Mac. The.zipobsah souboru byl extrahován do existujícíhoAplikacesložku.

  image1.jpg

  Pokud Android SDK.zipsoubor obsahuje více než jednu složku, při extrahování složky nerozdělujte.zipobsah souboru. Extrahujte veškerý obsah uvnitř.zipsoubor na stejné místo na pevném disku.

 5. Spusťte aplikaci Eclipse.

  Při prvním spuštění nové, nové kopie Eclipse se zobrazí uvítací obrazovka.

 6. Zavřít uvítací obrazovku.

  U většiny verzí Eclipse můžete úvodní obrazovku zavřít kliknutím na malou ikonu x, která se zobrazí na kartě nad obrazovkou.

 7. Importujte kód, který jste stáhli v kroku 1.

  kluzké vedlejší jilmy

  V Eclipse zvolte Soubor → Importovat → Existující projekty do pracovního prostoru. Poté vyhledejte stažený ukázkový kód - soubor.zipsoubor z kroku 1. (Pokud webový prohlížeč automaticky rozšířil soubor.ziparchiv, vyhledejte složku obsahující soubory, které byly v archivu.)

 8. Vytvořte virtuální zařízení Android.

  Programy pro Android můžete otestovat na telefonu nebo tabletu. Ale pro větší pohodlí můžete vyzkoušet na emulátor - program, který se chová jako telefon nebo tablet, ale běží na vývojovém počítači.

  Chcete-li spustit emulátor, potřebujete Virtuální zařízení Android ( AVD ), což je sada specifikací pro zařízení (například typ procesoru, velikost obrazovky, rozlišení obrazovky a verze systému Android). V Eclipse vytvoříte AVD výběrem Okna → Správce virtuálních zařízení Android a vyplněním prázdných polí.