První spuštění Windows Live Messenger ve Windows 7

Woody Leonhard

Jakmile si stáhnete a nainstalujete Windows Live Messenger pro Windows 7, budete si muset několik minut nastavit, aby vám vyhovoval. Pokud si na to uděláte čas při prvním spuštění aplikace Messenger, můžete si potom ušetřit spoustu času vyčištěním.Pokud jste již měli Windows Live Messenger v systému Vista a upgradovali jste na Windows 7, můžete jej vidět v systému Windows 7 nebo ne. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je vrátit se k Windows Live a stáhněte si nejnovější verzi. Jakmile si stáhnete součást Windows Live Messenger balíčku Windows Live Essentials, můžete začít.hodnota ulice teva 3926


1Zvolte Start → Všechny programy → Windows Live → Windows Live Messenger.

Tento krok vyvolá přihlašovací obrazovku.

dvaVyplňte přihlašovací pole svým Windows Live ID a heslem. Pokud jste doma nebo v relativně zabezpečené kanceláři, zaškrtněte políčko Zapamatovat si mě.

Pokud používáte počítač na veřejném místě, nezaškrtávejte žádná políčka. Kdokoli se může dostat do vašeho počítače prostřednictvím veřejné sítě a může zahájit relaci Windows Live Messenger předstírá, že jste vy. Pokud ve svém uživatelském účtu nemáte heslo, než si vyberete tuto možnost, dvakrát si to rozmyslete.

3(Volitelné) Zaškrtněte políčko Zapamatovat moje heslo, ale nezaškrtávejte políčko Přihlásit mě automaticky. Klikněte na OK.

Na chvíli se oba kluci krouží a pak uvidíte hlavní obrazovku Windows Live Messenger s uvítací obrazovkou vpravo.

Pokud nemáte automatické přihlášení pomocí WLM, bude jednodušší používat různá ID.

4V okně aplikace Messenger klikněte na odkaz Přidat kontakt.

Messenger vás zve k vyplnění informací o vašem kontaktu podporujícím Messenger.

800 mg dávka ibuprofenu5Vyplňte informace o kontaktu a poté klikněte na tlačítko Uložit.

Normálně, když přidáte kontakt, uvidí zprávu, jako je ta na obrázku. Kontakt si vybere, zda chce, abyste ji viděli. Pokud si vás váš přítel už přidal do seznamu přátel, neobdrží zprávu.

cosequin ds pro psy


6Chcete-li zahájit konverzaci, poklepejte na jméno kontaktu.

Tím se spustí rozhraní konverzace Messenger.

7Napište zprávu do pole v dolní části okna Konverzace. Stisknutím klávesy Enter nebo kliknutím na tlačítko Odeslat odešlete zprávu svému kontaktu.

Přestože máte omezené množství textu, který můžete do pole se zprávou psát, pokud stisknete Enter, můžete pokračovat v psaní. Můžete také zkopírovat text téměř odkudkoli a vložit jej do okna se zprávou: Windows Live Messenger s ním zachází, jako byste jej celý zadali.

8(Volitelné) Kliknutím na obrázek z kamery vedle obrázku vašeho kontaktu zahájíte chat webové kamery.

Před spuštěním webové kamery je nejlepší se zeptat osoby, se kterou chatujete, zda je to v pořádku.

9Až chatujete s tímto kontaktem, ukončete konverzaci kliknutím na tlačítko X (Zavřít).

Případně můžete kliknout na šipku dolů napravo od ikony Zobrazit nabídku a zvolit Soubor → Zavřít.

10Když jsou všechny vaše konverzace u konce a máte hotovo s Windows Live Messenger, klikněte buď na tlačítko X nebo na šipku dolů a vyberte Soubor → Zavřít.

Windows Messenger zůstává aktivní na pozadí a poslouchá příchozí zprávy.