Nechte svůj Kindle číst pomocí převodu textu na řeč

Pokud nemůžete číst knihu, protože řídíte, nebo z nějakého jiného důvodu, Kindle druhé generace a Kindle DX mají experimentální funkci, která převádí jakýkoli text na řeč a čte vám ji. Volání funkce experimentální znamená, že jde o periferní funkci Kindle, na které Amazon pracuje; jsou k dispozici pro majitele Kindle, ale nemusí být plně funkční. To jsou také funkce, které Amazon mohl ukončit.

Přes experimentální štítek jsou to některé z nejužitečnějších a nejzajímavějších funkcí Kindle. Jedním z nich je funkce převodu textu na řeč. Umožňuje vašemu Kindle číst vám knihy, noviny, blogy nebo jiný text.Chcete-li získat přístup k převodu textu na řeč, postupujte takto:míchání dayquil a nyquil
  1. Otevřete dokument, který vám má Kindle přečíst.

    jak přestat užívat metoprolol 25 mg
  2. Stiskněte tlačítko Nabídka.  3. Z možností nabídky vyberte Spustit převod textu na řeč.

Hlas začne mluvit. Je to pozoruhodně lidský zvuk pro hlas generovaný počítačem. Možná zjistíte, že díky monotónnímu výrazu a rychlosti je hlas těžko srozumitelný.

Hlasitost můžete upravit stisknutím tlačítka pro zvýšení nebo snížení hlasitosti na boční straně zařízení Kindle.Můžete také upravit rychlost čtení textu a zvolit mužský nebo ženský hlas. Tyto možnosti (zobrazené na následujícím obrázku) jsou k dispozici, když stisknete klávesu Aa na klávesnici.

jak dlouho 2mg suboxone vydrží

image0.jpg

Řeč můžete poslouchat se sluchátky nebo přes reproduktor Kindle. Je to ideální volba pro dlouhé jízdy autem. Pokud má audio systém vašeho auta vstupní konektor pro zvuk, můžete Kindle k němu připojit pomocí standardní zvukové zástrčky. Jednoduše zapojte jeden konec kabelu do konektoru pro sluchátka Kindle a druhý do vstupního konektoru autorádia a můžete slyšet přečtený obsah přes reproduktory vašeho vozu.