Uskutečňování a přijímání hovorů FaceTime na iPadu 2

FaceTime je vynikající aplikace pro videohovory, která je k dispozici na iPhonu 4 a nyní přichází na iPad 2. Tato aplikace vám umožňuje volat lidem, kteří mají FaceTime na iPhonu 4, iPadu 2 nebo Macu (se systémem Mac OS X 10.6.6 nebo později) pomocí telefonního čísla (iPhone 4) nebo e-mailové adresy (Mac nebo iPad 2). Vy a váš přítel nebo člen rodiny se můžete během hovoru navzájem vidět, což vám zajistí mnohem osobnější zážitek z volání.

Pokud máte potíže s používáním FaceTime, ujistěte se, že je tato funkce zapnutá. Na domovské obrazovce klepněte na Nastavení a potom klepněte na FaceTime. Klepnutím na tlačítko Zapnuto / Vypnuto jej zapnete.V době psaní tohoto článku můžete FaceTime používat pouze přes síť Wi-Fi, nikoli přes 3G, což omezuje místa, ze kterých můžete uskutečňovat nebo přijímat videohovory s domácí bezdrátovou sítí nebo veřejným hotspotem.Uskutečňování hovoru FaceTime

Pokud víte, že osoba, které voláte, má FaceTime na iPhonu 4, iPadu 2 nebo Macu, přidejte si osobu do svých kontaktů na iPadu. Připojte se k síti Wi-Fi. Chcete-li uskutečnit hovor, postupujte takto:

 1. Klepněte na ikonu aplikace FaceTime na domovské obrazovce.  melatonin a tylenol pm

  image0.jpg

  Zobrazí se obrazovka FaceTime.

 2. Klepněte na tlačítko Kontakty v pravém dolním rohu obrazovky, vyhledejte kontakt a poté klepněte na.  Zobrazí se informace o kontaktu.

  co je kurkuma ve španělštině

  Pro uskutečnění hovoru FaceTime musíte použít příslušnou metodu, v závislosti na druhu zařízení, které má osoba, které voláte. Pokud voláte uživateli iPhone 4, měli byste použít telefonní číslo; pokud voláte na iPad 2, iPod touch nebo FaceTime pro Mac, musíte uskutečnit hovor pomocí e-mailové adresy dané osoby.

  image1.jpg

 3. Klepněte na tlačítko FaceTime.

  Vypadá to jako malá videokamera a je zobrazena vedle uloženého telefonního čísla nebo e-mailové adresy kontaktu, pokud záznam kontaktu obsahuje telefonní číslo nebo e-mailovou adresu.

Když osoba přijme hovor, uvidíte velkou obrazovku, která zobrazuje obrázek příjemce, spolu s malou obrazovkou, která obsahuje váš obrázek.

image2.jpg

černá značka na čele

Můžete také jednoduše přejít do aplikace Kontakty, najít kontakt a klepnutím na ikonu FaceTime vedle telefonního čísla nebo e-mailové adresy dané osoby v záznamu kontaktu uskutečnit hovor FaceTime.

Přijímání volání FaceTime

Pokud jste na konci přijímajícího hovoru FaceTime, je přijetí hovoru asi tak snadné, jak je možné. Když přijde hovor, stačí klepnout na tlačítko Přijmout, abyste hovor přijali, nebo klepnutím na tlačítko Odmítnout jej odmítnout.

image3.jpg

Během hovoru FaceTime

Během hovoru FaceTime můžete dělat několik věcí:

image4.jpg

k čemu slouží doxycyklin hyclate
 • Chcete-li během hovoru ztlumit zvuk, klepněte na tlačítko Ztlumit. Opětovným klepnutím na tlačítko iPad zapnete.

 • Klepnutím na tlačítko Přepnout kameru přepnete z přední kamery, která zobrazuje váš obrázek, na zadní kameru, která zachytí vše, na co se díváte. Ukažte svému manželovi hračku, kterou uvažujete o koupi svého syna k narozeninám, nechte svou přítelkyni vidět nové auto, které uvažujete o koupi, zatímco je zaneprázdněna prací, nebo sdílejte své umělecké dílo nebo výlet do vinařské země s přáteli.

  image5.jpg

  maximální dávka lyriky

  Znovu klepněte na tlačítko Přepnout kameru. Přepnete zpět na přední kameru a zobrazíte svůj obrázek.

 • Až budete mluvit, klepněte na tlačítko Konec.

Nezapomeňte, že v aplikaci nemůžete upravovat hlasitost zvuku ani nahrávat videohovory.