Paměťové karty pro HTC One

Autor: Bill Hughes

Aby telefon fungoval správně, potřebuje některé karty, které budou nainstalovány do slotů na boční straně zařízení HTC One mini: vaše SIM karta a karta MicroSD.Jak vidíte na obrázku, SIM karta je o něco menší než karta MicroSD. HTC One používá takzvanou nano-SIM kartu.image0.jpg

I když jsou obě karty malé, tenké a poněkud obdélníkové, plní velmi odlišné funkce. SIM karta ukládá informace o vašem telefonním čísle. Ukládá také informace, aby datová síť věděla, kdo jste.Možná jste v minulosti používali SIM kartu. Pokud ano, jste obeznámeni s možností vysunutí SIM karty, vložení do jiného telefonu a používání nového telefonu k uskutečňování a přijímání hovorů. Je pravděpodobné, že jste použili standardní mini-SIM. Na nano-SIM lze uložit více informací, ale je menší.

Karta nano-SIM je o něco menší a tenčí než karta micro-SIM a mini-SIM. Nano-SIM kartu bohužel nemůžete používat s telefony určenými pro jiné formáty, ani nemůžete zkrátit kartu micro-SIM, aby se vešly. V nejlepším případě nebude snaha o přizpůsobení fungovat. V nejhorším případě byste to mohli přizpůsobit a pravděpodobně to něco zlomí.

co je droga tramadol

Pokud nejste obeznámeni s výhodami SIM karet, nyní máte tuto výhodu (i když, proč byste někdy chtěli opustit svůj úžasný HTC One?).Karta MicroSD slouží k jinému účelu než k uchování vaší identity. Tuto paměťovou kartu můžete použít k ukládání souborů, hudby, fotografií a videa. Váš telefon je vybaven integrovanou pamětí.

Ne, nepřichází jen s pamětí. Přichází se spoustou paměti. Může se lišit v závislosti na modelu, ale váš má pravděpodobně 32 gigabajtů paměti. To je obrovské!

Tato paměť je však integrována a nelze ji z telefonu odebrat. Informace uložené ve vestavěné paměti lze přenášet různými způsoby. Existují však některé soubory, kde je jednodušší kartu vysunout a vložit do jiného telefonu nebo počítače.

V tomto scénáři přichází vyměnitelná karta MicroSD.

Po instalaci můžete mít k dispozici ještě další velkou část paměti. Váš telefon pojme až 128 gigabajtů paměti, pokud jste ochotni zaplatit za tak velkou kartu! To je mega-ultra obrovské množství paměti!

Vložení a vyjmutí karty MicroSD je snadné, jakmile to provedete několikrát. Možná budete chtít trénovat, ale dávejte pozor, abyste kartu neztratili. Chcete-li odebrat kartu MicroSD, postupujte takto:

 1. Najděte slot pro paměťovou kartu na pravé straně telefonu.

  Obrázek ukazuje umístění slotu pro paměťovou kartu a otvoru pro vysunutí zásobníku.

  image1.jpg

 2. Získejte správný nástroj pro vysunutí zásobníku.

  bupropion hcl xl dávkování

  U vybraných prodejců můžete získat jednu za 5 až 10 USD. Druhou možností je kancelářská sponka. Je k dispozici v mnoha skvělých obchodech s kancelářskými potřebami v baleních po 100 za něco méně. Tvoje volba.

  image2.jpg

 3. Vložte nástroj pro vysunutí zásobníku do otvoru a zatlačte, dokud zásobník paměti nevyskočí.

  Váš vysouvací nástroj přejde do díry a poté něco zasáhne. Silně, ale jemně zatlačte a uvidíte, že rám paměťové karty vyjde jako smidgen. Zbytek nechtu vytáhněte ven. Paměťová karta leží volně na přihrádce. Nezacvakává se do zásobníku, takže při vkládání do telefonu buďte opatrní, abyste drželi zásobník a kartu naplocho.