Noviny a časopisy na vašem Kindle Paperwhite

Knihy na vašem Kindle Paperwhite jsou uspořádány do kapitol, které jsou čteny lineárně. Periodika, jako jsou noviny a časopisy, na druhé straně obvykle obsahují řadu článků seskupených podle sekcí. Čtenáři se často rozhodnou přeskočit mezi sekcemi a články. Naštěstí má Kindle Paperwhite několik speciálních funkcí, které zvyšují zážitek ze čtení periodik.

Základní navigace

Na domovské obrazovce klepněte na název periodika, které chcete číst. Ve výchozím nastavení se otevírá v zobrazení, které zobrazuje různé sekce s počtem článků v každé sekci.

image0.jpgjak aktualizovat aplikace iphone

Klepnutím na horní část obrazovky zobrazíte panel nástrojů. Ikona Store, kterou vidíte při čtení knihy, byla nahrazena dvěma ikonami, které umožňují přepínat mezi výchozím zobrazením Cover a řezem. Na domovské obrazovce si můžete tyto pohledy představit jako podobné zobrazení Obal a Seznam.

Na levé straně obrazovky jsou uvedeny různé části a na pravé straně jsou uvedeny články v konkrétní části. Vlevo dole je uveden celkový počet sekcí a v pravém dolním rohu je uveden celkový počet článků.

vytvořte si svůj vlastní minecraft skin

image1.jpg

Po stránkách sekcí a článků můžete procházet pomocí šipek ve spodní části obrazovky nebo jednoduše přejetím prstem po obrazovce.

V periodiku se můžete posunout vpřed lineárním způsobem klepnutím na název dalšího článku v dolní části obrazovky. Procento, které se zobrazuje vlevo od tohoto navigačního panelu, ukazuje, jak daleko v článku, který jste četli.

Možnosti nabídky pro periodika

Když při čtení v periodiku klepnete na ikonu Menu, zobrazí se méně možností než u knihy:

 • Obchod Kindle Store: V Kindle Store můžete procházet a najít periodika.

  jak grafovat logovací funkce
 • Tvůrce slovní zásoby: Otevřete seznam slov, která jste vyhledali ve slovníku. (V době psaní tohoto článku je tato možnost k dispozici pouze u Kindle Paperwhite druhé generace.)

 • Ponechat tento problém: Uchovávejte periodikum v zařízení, dokud se nerozhodnete jej odebrat. (Pokud již bylo periodikum uloženo, změní se možnost na Neuchovávat tento problém.)

 • Synchronizace s nejčtenějším přečtením stránky: Pokud jste si (nebo jiní na vašem účtu Amazon) prohlíželi periodikum na jiném zařízení, můžete upravit svou polohu podle nejčtenější stránky.

 • Zobrazit poznámky a značky: Zobrazte zvýrazněné části, poznámky a záložky pro aktuální periodikum.

  má tento počítač bluetooth
 • Podíl: Sdílejte zajímavé články na Facebooku a Twitteru.

 • Nastavení: Zapněte a vypněte režim Letadlo a získejte přístup k sítím Wi-Fi, registraci, čtení, rodičovské kontrole, času, jazyku a dalším.

Na sekundárním panelu nástrojů je navíc možnost Clip This Article. Klepnutím na tuto možnost uložíte článek do mého souboru Clippings. Moje výstřižky jsou uvedeny na vaší domovské obrazovce, stejně jako kniha nebo jiný obsah. Pokud není v horní části seznamu, přejeďte po stránkách - je to pravděpodobně na konci.