Partnerská jóga: Jak udělat Pose Tree Tree a Yoga Miracle Pose

Autor: Larry Payne, Georg Feuerstein

Partnerská jóga může být jedinečným zážitkem a doplňkem vaší běžné jógové rutiny. Pamatujte, že partnerská jóga vyžaduje dotyky a důvěru ve svého partnera. Pro nejlepší zážitek si tedy svého partnera vyberte moudře.Partner strom představují

Toto jednoduše vypadající držení těla přináší řadu výhod. Vytváří stabilitu a rovnováhu, zlepšuje koncentraci, otevírá boky a posiluje kotníky. 1. Postavte se bok po boku se svým partnerem, obráceným stejným způsobem, asi 1 až 2 stopy od sebe.

  neschopnost prospívat u dospělých středního věku
 2. Natáhněte své paže rovně nahoru, s nataženými rukama a dotkněte se dlaní partnera (nebo kdekoli na vnitřní straně paží, v závislosti na vaší velikosti). 3. Ohněte vnější nohu a přeneste vnější patu do rozkroku nebo na pohodlné místo mezi rozkroky a koleny.

  Pokud nemůžete dosáhnout tak vysoko, položte si patu mezi kotník a koleno - ale ne na kolenní kloub, což může způsobit zranění.

 4. Zvedněte své vnější paže do středu a dotkněte se dlaně v pozici modlitby nebo Namaste.  Pokud se cítíte nestabilní, propletejte své vnitřní natažené ruce.

 5. Zaměřte se na místo na podlaze asi 6 až 8 stop před vámi, abyste dosáhli rovnováhy.

  tableta oxkarbazepin 300 mg
 6. Zůstaňte 6 až 8 dechů; pak se z pózu dostaňte tak, že nejprve sundáte vnější ohnutou nohu a uvedete ji na podlahu, pak uvolníte vnitřní dlaně, které se dotýkají, a nakonec uvolníte vnější paže a ruce, které se dotýkají nebo propletou.

 7. Přepněte místa a opakujte na druhé straně.

  image0.jpg

Póza partnerského stromu vytváří skvělou fotografii vás a vašeho partnera pro vaši další sváteční kartu!

Jóga zázrak pozice

Tato póza silně protahuje svaly ochromit, což vám pomůže se zbytkem tréninku. Konec konců hamstringy jsou nejvlivnější svalovou skupinou pro všechny pozice jógy.

 1. Začněte tím, že jeden partner leží lícem nahoru, s jednou nohou ohnutou a druhou nohou vzhůru.

 2. Druhý partner klečí v poloze s výpadem, s přední nohou ohnutou a blízko k prodloužené noze partnera na podlaze.

 3. Klečící partner položí ruku na zadní část prodloužené nohy a poskytuje odpor; ležící partner vytrvale a pohodlně tlačí po dobu 10 sekund.

  Jen stabilní střední stisknutí paty o ruku partnera je v pořádku. Tato póza není konkurenceschopná!

 4. Na konci 10 sekund uvolní ležící partner tlak a umožní klečícímu partnerovi tlačit prodlouženou nohu do nového bodu pružnosti; dělat obě nohy.

  jak vložit mužský katétr
 5. Přepněte pozice a opakujte kroky 1 až 4.

  image1.jpg