Aktualizace počítače se systémem Windows 8.1

Woody Leonhard

Obnovit uchovává některá nastavení systému Windows 8.1 (účty, hesla, počítač, oblíbené položky aplikace Internet Explorer, nastavení bezdrátové sítě, přiřazení písmen jednotek a nastavení nástroje BitLocker) a všechna osobní data (ve složce Uživatel). Vymaže všechny programy a poté obnoví aplikace dostupné ve Windows Store (především aplikace s dlaždicemi).Toto řešení je také dost drastické, ale přinejmenším udržuje data uložená v nejběžnějších umístěních - složka Dokumenty, pracovní plocha, Stahování a podobně. A jako bonus, rutina Obnovit udržuje seznam aplikací, které přepnula, a umístí tento seznam na plochu, takže se na něj můžete podívat, až se váš počítač vrátí do svého veselého já.Obnovení spustíte takto:

Dávkování zyrtecu pro děti do 2 let

1Ujistěte se, že velmi dobře rozumíte tomu, co projde a co ne.

Probíhá aktualizace ničí mnoho z vašich nastavení systému Windows; soubory, včetně datových souborů, které nejsou ve složce Uživatel; a desktopové aplikace, které jste nenainstalovali z Windows Store.dvaNa úvodní obrazovce přejeďte zprava nebo najeďte myší v pravém horním rohu.

Zvolte ovládací tlačítko Nastavení.3V dolní části klepněte nebo klikněte na Změnit nastavení počítače; vlevo klepněte nebo klikněte na Aktualizovat a obnovit.

Ve spodní části seznamu Aktualizace a obnovení je nastavení Obnovení.

4Pod nadpisem Obnovte počítač bez ovlivnění souborů (což je jen mírné přehánění) klepněte nebo klikněte na Začít.

Zobrazí se zobrazená zpráva; vezmi si to k srdci

5Klepněte nebo klikněte na Další a potom klikněte nebo klikněte na Obnovit.

Celý proces trvá na přiměřeně ostříleném počítači přibližně deset minut, ale může to trvat déle, zejména u pomalého tabletu.

Po dokončení aktualizace skončíte na přihlašovací obrazovce Windows.

má monistat 7 hořet

6Klepněte nebo klikněte na dlaždici Plocha a potom klepněte nebo dvakrát klikněte na nový soubor Odebrané aplikace na ploše.

Zobrazí se váš výchozí prohlížeč a zobrazí vám seznam všech identifikovaných programů, které se nedostaly přes Obnovit.

Pokud se Windows 8.1 nemůže normálně spustit, jste hodeni do prostředí Windows Recovery Environment.