Vyhledejte soubory v koši systému Windows

Autor: Dan Gookin

Odpadkový koš není obvykle prohledáván příkazem Windows Search. Možná budete chtít nahlédnout do koše, ehm, koše, kdykoli se běžná verze příkazu Hledat objeví prázdná.komplex vitaminu B inj

Chcete-li co nejlépe prohledat koš, postupujte takto: 1. Otevřete ikonu Koš na ploše.

  Pokud ikona na ploše není k dispozici, vyberte v adresním řádku libovolného okna Průzkumníka Windows Koš. 2. V nabídce tlačítka Pohledy na panelu nástrojů zvolte Podrobnosti.

 3. Zajistěte, aby byl seznam seřazen podle názvu souboru.

  Vedle záhlaví sloupce Název se zobrazí trojúhelník směřující nahoru. Pokud ne, klikejte na záhlaví sloupce Název, dokud neuvidíte trojúhelník. (Trojúhelník směřující nahoru označuje vzestupné řazení od A do Z.) 4. Procházením seznamu vyhledejte ztracený a nesprávně odstraněný soubor.

  Stisknutím klávesy s písmenem na klávesnici můžete rychle přejít na konkrétní místo v seznamu. Například najít soubor s názvemTajné plány, stiskněte klávesu S.

 5. Jakmile soubor najdete, klepnutím jej vyberte.

  vit d2 1,25 mg
 6. Dbejte na informace ve sloupci Původní umístění.

  Informace je cesta ke složce, kde bude soubor obnoven. To je místo, kde se musíte podívat v kroku 9.

 7. Obnovte soubor.

  Ve Windows Vista klikněte na tlačítko na panelu nástrojů Obnovit tuto položku.

  Ve Windows XP vyberte odkaz Obnovit tuto položku na panelu úloh v levé části okna.

 8. Zavřete okno Koš.

 9. Otevřete okno Průzkumníka Windows (stiskněte Win + E) a přejděte do složky, kde byl soubor obnoven.

  vedlejší účinky koček v první linii

Pokud nejste obeznámeni s názvy cest, zacházejte s nimi jako s cestovními mapami, které vám řeknou, kde se soubory nacházejí. Můžete si prohlédnout Video 211 a zjistit, jak se to dělá.

Zde je příklad cesty:

C:UsersPublicPictures2011VacationDisney

Tato cesta vás přesměruje do složky Disney: Otevřete DiskCa pakUživatelésložku. OtevřiVeřejnostsložku a poté podsložkyObrázky,2011,Dovolená, a nakonec,Disneyvyhledejte soubor, který jste právě obnovili.

Obsah souboru uvnitř koše nelze prohledávat. Windows komprimuje smazané soubory a neexistuje žádný způsob, jak nahlédnout do obsahu souboru, pokud soubor nejprve neobnovíte do původního umístění.