Nastavte kvalitu obrazu a zobrazte dokumenty InDesign CS5

Autor: Jennifer Smith, Christopher Smith, Fred Gerantabee

můžete užívat ibuprofen s methylprednisolonem?

Můžete vybrat nastavení kvality, které určuje, jak se obrázky zobrazují, když jsou součástí rozložení InDesign Creative Suite 5. Tato nastavení kvality a zobrazení mohou pomoci urychlit práci, pokud je váš počítač starší nebo pomalejší, nebo pokud máte mnoho obrázků.

Zobrazování obrázků ve vyšším rozlišení vám může poskytnout lepší představu o dokončeném tiskovém projektu a může se vyhnout potřebě tisknout projekt několikrát kvůli korektuře. Tato nastavení se vztahují pouze na to, jak vidíte obrázky při vytváření dokumentu pomocí aplikace InDesign - nemají vliv na konečný tištěný nebo exportovaný produkt.Chcete-li změnit kvalitu zobrazení obrazu, zvolte Úpravy → Předvolby → Výkon zobrazení (Windows) nebo InDesign → Předvolby → Výkon zobrazení (Mac). Potom můžete z rozevíracího seznamu Výchozí zobrazení vybrat jedno z následujících nastavení:

  • Rychle : Pro optimalizaci výkonu je celý obrázek nebo grafika zobrazena šedě.

  • Typické (výchozí) : Toto nastavení má za následek, že bitmapy vypadají trochu blokově, zvláště pokud zvětšíte. Pokud zvolíte tuto možnost, rychlost přiblížení a oddálení se zvýší. InDesign používá k zobrazení obrazu na obrazovce náhled, který vytvořil (nebo který byl již se souborem importován).

    tramadol hcl 50 mg
  • Vysoká kvalita : Původní obrázek se používá k zobrazení na obrazovce. Můžete si prohlédnout přesné zobrazení konečného rozvržení, ale při použití této možnosti můžete zjistit, že InDesign běží pomalu.

    Zleva doprava: Rychlé zobrazení, Typické zobrazení a Vysoce kvalitní zobrazení.Zleva doprava: Rychlé zobrazení, Typické zobrazení a Vysoce kvalitní zobrazení.

Chcete-li změnit zobrazení pro jednotlivý obrázek, vyberte grafický rámeček a zvolte Zobrazení → Výkon zobrazení. Potom z podnabídky vyberte jednu ze tří možností.