Spuštění a ukončení aplikace Excel 2007

Greg Harvey

vitamín d2 1,25 mg

Microsoft Office Excel 2007 poskytuje několik metod pro spuštění a ukončení programu. Excel můžete otevřít pomocí nabídky Start nebo zástupce na ploše. Chcete-li ukončit aplikaci Excel, můžete tak učinit pomocí tlačítka Office, tlačítka Zavřít nebo klávesové zkratky.Spuštění aplikace Excel 2007 z nabídky Start

Chcete-li spustit aplikaci Excel 2007, zvolte Start → Všechny programy → Microsoft Office → Microsoft Office Excel 2007. Objeví se nový prázdný sešit připravený k zadávání dat.Excel 2007 zobrazí nový prázdný sešit s názvem Book1 při spuštění programu.Excel 2007 zobrazí nový prázdný sešit s názvem Book1 při spuštění programu.

Připnutí aplikace Excel 2007 do nabídky Start

Pokud používáte Excel po celou dobu, možná budete chtít, aby se jeho volba programu stala trvalou součástí nabídky Start systému Windows. Chcete-li to provést, připněte možnost programu do nabídky Start:

 1. Klikněte na nabídku Start a poté pravým tlačítkem myši na Microsoft Office Excel 2007 v nabídce Start otevřete její místní nabídku.  Pokud nevidíte aplikaci Microsoft Office Excel 2007 zobrazenou v naposledy použité části na levé straně nabídky Start systému Windows, spusťte aplikaci Excel 2007 a opakujte tento krok.

  drisdol 50 000 jednotek týdně
 2. V místní nabídce klikněte na Připnout do nabídky Start.

Po připnutí aplikace Excel tímto způsobem se v levém sloupci nabídky Start vždy zobrazí možnost Microsoft Office Excel 2007 a poté můžete spustit Excel jednoduše kliknutím na tlačítko Start a následným kliknutím na tuto možnost.Vytvoření zástupce aplikace Excel 2007 na ploše

Možná dáváte přednost zobrazení ikony aplikace Excel 2007 na ploše systému Windows, abyste mohli program spustit odtud. Chcete-li vytvořit zástupce aplikace Excel 2007 na ploše, postupujte takto:

lipoflavonoid plus vedlejší účinky
 1. Klikněte na tlačítko Start.

 2. V nabídce Start klepněte pravým tlačítkem myši na Microsoft Office Excel 2007, v místní nabídce zvýrazněte příkaz Odeslat a v jeho další nabídce klikněte na možnost Plocha (Vytvořit zástupce).

  Na ploše se zobrazí zástupce s názvem Microsoft Office Excel 2007. Pravděpodobně byste měli přejmenovat zástupce na něco trochu přátelštějšího, například Excel 2007.

 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu Microsoft Office Excel 2007 na ploše a potom v místní nabídce klepněte na příkaz Přejmenovat.

  je xanax opioid
 4. Nahraďte aktuální název zadáním nového názvu zástupce, například Excel 2007 a potom klikněte kamkoli na plochu.

Ukončení aplikace Excel 2007

Když jste připraveni ukončit Excel, máte několik možností pro ukončení programu:

 • Klikněte na tlačítko Office a poté na tlačítko Ukončit Excel.

 • Stiskněte Alt + písmena FX nebo Alt + funkční klávesu F4.

 • Klikněte na tlačítko Zavřít v pravém horním rohu okna programu Excel 2007 (X).

Pokud se po práci na sešitu pokusíte ukončit Excel a neuložili jste poslední změny, program zobrazí varovné okno s dotazem, zda chcete změny uložit. Chcete-li uložit změny před ukončením, klikněte na tlačítko Ano. Pokud změny nechcete uložit, klikněte na Ne.