Synchronizujte offline seznamy skladeb Spotify z počítače pomocí Wi-Fi

Autor: Kim Gilmour

Předplatitelé Spotify Premium mohou synchronizovat seznamy skladeb pro poslech offline, které obsahují skladby ze streamovací hudební knihovny Spotify. Pokud jste předplatitelem Premium, nemusíte si dělat starosti s tím, zda seznam skladeb obsahuje skladbu, kterou ve skutečnosti nevlastníte jako digitální soubor, protože Spotify ji synchronizuje za vás, pokud je v hudební databázi Spotify.Podle těchto pokynů můžete synchronizovat seznamy skladeb pro poslech offline: 1. Otevřete Spotify na počítači a ujistěte se, že jste připojeni k Wi-Fi.

 2. Ujistěte se, že je vaše mobilní zařízení připojeno ke stejnému připojení Wi-Fi, a otevřete Spotify na tomto zařízení.  V desktopové aplikaci Spotify uvidíte, že se vaše zařízení zobrazí pod Zařízeními v levém postranním panelu.

 3. Klikněte na název svého mobilního zařízení na levém postranním panelu a poté klikněte na Synchronizovat toto zařízení se Spotify v hlavním podokně. Zobrazí se seznam vašich seznamů skladeb.

  kolik stojí epi pero

  Ve výchozím nastavení je vybrána možnost ručně vybrat seznamy skladeb k synchronizaci. Samotné seznamy skladeb jsou vždy uloženy centrálně ve Spotify, ale musíte zahájit synchronizaci skladeb, aby byly k dispozici offline.  advil vs tylenol pro bolest

  image0.jpg

 4. Na počítači zaškrtněte políčka vedle seznamů skladeb, které chcete synchronizovat s mobilním zařízením pro poslech offline.

  Sledujte své mobilní zařízení, zatímco se stopy začnou synchronizovat. Zelená lišta postupu vám říká, jak daleko musíte jít. Jak si dokážete představit, při stahování skladeb ze serveru Spotify trvá proces podstatně déle než při streamování místních souborů přes Wi-Fi - záleží to však na rychlosti vašeho širokopásmového připojení.

  image1.jpg

  Zpět na desktopovou aplikaci Spotify znamená zelený banner s bílou šipkou v rohu seznamu skladeb, že byl na vašem mobilním zařízení úspěšně synchronizován do režimu offline.

K synchronizaci skladeb do mobilu nemusíte používat Wi-Fi - je snadné je označit přímo z mobilního zařízení. Metoda Wi-Fi je však ideální, pokud vaše seznamy skladeb obsahují směs místních souborů uložených v počítači a skladeb z knihovny Spotify. Spotify zkopíruje během synchronizace všechny lokálně uložené soubory do vašeho mobilního zařízení.