Sledujte akcie pomocí bezplatné aplikace Bloomberg pro iPhone

Bob LeVitus

Pokud chcete sledovat své akcie, ale nemáte účet E * Trade nebo jiný online makléřský účet, můžete zvážit Bloomberg, samoobslužnou aplikaci od Bloomberg wire service. Tato bezplatná aplikace nabízí nabídky akcií, informace o trhu a finanční zprávy.Bloomberg nabízí novinky mnoha různými způsoby. Při prohlížení akcií můžete samozřejmě získat zprávy o konkrétní společnosti, ale na kartě Zprávy můžete získat seznam titulků zpráv a filtrovat je více než několika způsoby.Například při prvním spuštění aplikace se zobrazí pouze kategorie po celém světě a exkluzivní. Můžete však také uvést zprávy podle nejčtenějších, dluhopisy, komodity, měny, ekonomika, rozvíjející se trhy, energetika, fondy, zdravotní péče, pojištění, komunální obligace, politika, názory a další. Můžete filtrovat podle 13 různých zemí. Přímo v aplikaci můžete dokonce dostávat zvukové zprávy.

K dispozici je také karta pro trhy. Tato aplikace zahrnuje šest burz a indexů a dalších přibližně 40 trhů a indexů z celého světa. Můžete přepínat mezi možnostmi a zobrazit% Chg (procentní změna), pokud jde o body a čas, kdy byla čísla v posledním sloupci zaregistrována. Pokud klepnete na jednotlivý výpis, řekněme DOW JONES, aplikace se otevře na stránce akcií.Stránka Akcie nabízí téměř vše, co byste chtěli vědět o výkonu akcií za daný den, a také krátký odstavec vysvětlující, na co se díváte - ruční pro ty, kteří to nevědí.

S aplikací Bloomberg můžete sestavit seznam akcií, které chcete sledovat. Když vyberete akcie, můžete zadat, kolik akcií vlastníte, a cenu, za kterou jste je koupili. Chcete-li zobrazit hodnotu svých podílů, klepnutím na oranžové trojúhelníky v horní části sloupců zobrazíte další možnosti.

Ani díky snadno čitelným a snadno použitelným funkcím není aplikace Bloomberg tou nejlepší aplikací pro sledování hodnoty vašeho portfolia. Je to však skvělý způsob, jak sledovat každodenní výkonnost vašeho portfolia a získávat finanční zprávy a novinky týkající se vašich akcií v obecném zájmu.